Dobrý den, jsem holka 21, ale cítím se jako kluk, tento problém mám již dlouho, ale pořád jsem si to

5 Počet odpovědí:
Dobrý den, jsem holka 21, ale cítím se jako kluk, tento problém mám již dlouho, ale pořád jsem si to nepřipouštěla, potkala jsem jednu skvělou ženu, do které jsem se hned zamilovala, nic jsem jí neřekla, nevím jestli má ráda holky... pořád na ní myslím a představuju si nás, jenže mě jako kluka, nevím co se sebou dělat, nevím co ji říct, moc ji chci, ale nevím jak ji získat...občas u mě převládnou stavy úzkosti, mám totiž trochu nižší sebevědomí a bojím se, co by na moji transsexualitu řekla rodina a ostatní, potřebuji poradit, co dělat, prosím, už se v tom ztrácím...
Děkuji K.
Srdečně zdravím, ano je to velmi složitá situace, mnoho otázek, zmatků, nejistoty, poměrně málo odpovědí.
Velmi doporučuji obraťte na profesionály
- objednejte se k sexuologovi, zeptejte se obvodní na žádanku do odborných ambulancí - tam provedou vyšetření, navrhnou postupy.
K řešení osobních a vztahových otázek najděte si pro sebe sympatického terapeuta, psychologa - získáte prostor k otevřenému a diskrétnímu popovídání si o velmi intimních věcech. Hodně síly přeji.