dobry den jmenuji se janette mam 7 deti a je mi 39 let sem rozvedena a mam vytahane brycho no kuže d

4 Počet odpovědí:
dobry den jmenuji se janette mam 7 deti a je mi 39 let sem rozvedena a mam vytahane brycho no kuže dalo by se stim neco delat prosim a kolik by to stalo penez bilo by doruceno kvam ze jsete nejlepši dekuji
Dobý den, paní Janette,

děkujeme za Váš dotaz. Kožní převis se řeší zákrokem tzv. abdominoplastikou většinou v kombinaci s liposukcí. Tento zákrok provádíme na naší klinice od 45 000,-Kč, s tím, že naše cenou jsou all inclusive.

Ráda bych Vás pozvala na osobní bezplatnou a nezávaznou konzultaci, kde Vám pan doktor vše vysvětlí.
V případě zájmu se naváhejte kdykoliv objednat přes naše webové stránky.
S přáním hezkého dne,

Formé clinic