dobry den jmenuji se janette mam 7 deti a je mi 39 let sem rozvedena a mam vytahane brycho no kuže dalo by se stim neco delat prosim a kolik by to stalo penez bilo by doruceno kvam ze jsete nejlepši dekuji
Dobý den, paní Janette,

děkujeme za Váš dotaz. Kožní převis se řeší zákrokem tzv. abdominoplastikou většinou v kombinaci s liposukcí. Tento zákrok provádíme na naší klinice od 45 000,-Kč, s tím, že naše cenou jsou all inclusive.

Ráda bych Vás pozvala na osobní bezplatnou a nezávaznou konzultaci, kde Vám pan doktor vše vysvětlí.
V případě zájmu se naváhejte kdykoliv objednat přes naše webové stránky.
S přáním hezkého dne,

Formé clinic

Dobrý den. Osobní konzultace je nutná, probereme všechny možnosti a zvolíme optimální řešení. Objednat se můžete na recepci pracovišť Praha, Liberec.
Můžete se objednat na bezplatnou konzultaci .. k rozhodnutí formy následného zákroku je konzultace nutná
Vážená paní. Operace " Napnutí povolené kůže břicha" stojí 53 000 Kč. cena zahrnuje vše co se zákrokem souvisí ( operace+ modelční pás, hospitalizace 2 noci, celková anestezie, péče před a pooperaci).
Je obvyklé a dobré začít úvahy o plánovaném zákroku objednáním na konzultaci.
Na konzultaci (stojí 400 Kč) se lze z organizačních důvodů objednat pouze telefonicky.. V případě provedení zákroku je konzultace zdarma.