dobry den,jiz delší cas mam potize se spankemobracim se strany na stranu arano jsem takov unavena a

3 Počet odpovědí:
dobry den,jiz delší cas mam potize se spankemobracim se strany na stranu arano jsem takov unavena a přes den se mi che spat..obvodni lekar me predepsal neurol ale vůbec me to nepomohlo a naneurologii me rekli ze mam jit k psychologovy.muzete nejak poradit neboť uz nevim jak dal.dekuji za radu.
Dobrý den, problémy se spánkem se často odvíjí od životní náročné situace, kterou člověk v tu chvíli řeší. Když si lehnete do postele, většinou se zpustí celá rekapitulace toho, co se ten den stala, a také se zpustí přemýšlení nad tím, co bude, jak se to vyvine a jakým způsobem to dopadne. Čím více nevyřešených záležitostí v životě, které trvají dlouhou dobu, tím více problematický a neklidný spánek. Prášek to nevyřeší, utčitě by bylo skvělé navštívit psychologa a pobavit se s ním o tom, co vás v životě trápí a vůči čemu máte pocit, že se nemůžete pohnout dál. Problém se spánkem je už jen pouhý výsledek toho všeho, není to důvod.
Krásný den.