Dobrý den, je v pořádku že je jedno žebro opravdu dost veliké (v oblasti pod podpažím a prsem), osta

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, je v pořádku že je jedno žebro opravdu dost veliké (v oblasti pod podpažím a prsem), ostatní žebra moc hmatatelná nejsou, ale tohle jedno jo. Na zvětšeném žebru jsou také jakési zduření (pohyblivé ploché bulky), je to v pořádku? S pozdravem David, hezký den.
Tohle není na mail - asi u svého lékaře rtg a event ortopeda kt