Dobrý den, je mi 43 let. Před cca. rokem a půl jsem nečekaně skončila po 10 letech v zaměstnání. Byl

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 43 let. Před cca. rokem a půl jsem nečekaně skončila po 10 letech v zaměstnání. Bylo to ze strany zaměstnavatele a nečekaně, takže pro mě šok. Prostě jsem se jim nehodila. Bála jsem se všeho. Teď jsem v novém zaměstnání cca. 13 měsíců. Skoro půl roku mi trvalo, než jsem si zvykla. Ale co mě trápí. Nad vším moc přemýšlím a někdy mám z budoucích věcí panický strach. Teď momentálně skoro 3. den nemohu spát a dopředu se vnitřně bojím, jak to dopadne. Ráda bych se naučila pohlížet na vše pozitivně a neničit se takhle vnitřně. Prosím o radu. Děkuji.
Dobrý den, domnívám se, že by bylo vhodné si o dané věci promluvit, v současné době poskytuji 1. konzultaci zdarma, chcete-li zavolejte mi, mobil najdete na webu. S pozdravem PhDr. Iva Moravcová