Dobrý den, je mi 42 let. Teď to budou 2 měsíce, co jsem po 10 letech skončila v zaměstnání. Byla mi

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
je mi 42 let. Teď to budou 2 měsíce, co jsem po 10 letech skončila v zaměstnání. Byla mi nabídnuta novým majitelem nižší pozice nebo ukončení PP. Musela jsem se rozhodnout do hodiny. V tom šoku jsem zvolila výpověď. Netušila jsem, že si totálně rozhodím psychiku. Od dr. jsem dostala Neurol, ale ten moc nepoužívám a přešla jsem na Persen. Od 1.11. mám nastoupit do nového zaměstnání, ale stále mám pocit, že to nezvládnu - prostě se bojím, jak malé dítě. Také mě přepadají myšlenky, že bych se zkusila vrátit do původního zaměstnání, ale také netuším, zda bych to psychicky dala. Nevím, jak se z toho dostat. Prosím o radu. Děkuji.
Dobrý den, plně rozumím Vašim obavám, které jsou přirozené jelikož se dotýkají základního pocitu bezpečí. Dostat po 10 letech hodinu na rozmyšlenou je velmi necitlivé a neetické. Ať chcete, nebo ne, vždy to nějakým způsobem nebourá Váš pocit bezpečí. Velmi bych Vám doporučoval navštívit terapeuta, či kouče, aby jste omezila svoje obavy. Medikace je podpůrný prostředek a Vy, jak sama cítíte, potřebujete změnu. Neotálejte, vyberte si někoho kdo má dobré reference a kdo je Vám sympatický. Spolupráce je z velké části o sympatiích. Pokud Vám první setkání nesedne, nebojte se daného odborníka vyměnit. Mám dlouholeté zkušenosti s tím, že co s jinými terapeuty klienti nebyli schopni dosáhnout, se mnou dosáhli a zároveň si uvědomuji, že někteří mojí klienti si později mohli lépe sednout s jiným odborníkem. Hlavní je neotálet a začít s někým spolupracovat. Potřebujete se vrátit do životní pohody. Jinak Vám hrozí, že začnete selhávat. Strach a obavy jsou dobrými životními společníky, jen by nás neměly svazovat a omezovat. Přeji hodně sil a rychlé zlepšení situace..
Zveme vás na návštěvu: Terapie - 1 000 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.