Dobry den, je mi 19 a uz delsi dobu (priblizne 3 mesice) me trapi prujem a bolesti v brise a podbris

2 Počet odpovědí:
Dobry den, je mi 19 a uz delsi dobu (priblizne 3 mesice) me trapi prujem a bolesti v brise a podbrisku.
U lekare jsem byla, brali mi odbery krve na lepek - ten vysel negativni a na laktozu, tam se objevilo, ze mam slabsi alergii na kravske mleko. Dale mi pani doktorka doporucila kolonoskopii, ale z te mam strach. Dale mi rekla ze nejspise jde o syndrom drazdiveho tracniku. Mlecne vyrobky se snazim vynechavat a i tak problemy stale mam.
Na wc chodim i 6x denne, nekdy i vickrat.
Staci kdyz si kousnu do jidla a uz mam potrebu jit na wc.
Taky mam i problem s tim ze kdyz nekde jdu, chce se mi a nejde to udrzet tak musim co nejrychleji vyhledat wc, kazdy muze potvrdit ze je to velmi neprijemne.
Pri vykonavani potreby, me to z venku velmi boliva az stipe, krev ve stolici jsem nespozorovala. Podotykam, ze vetsinou je to prujem.
Byla bych rada, kdyby jste mi rekli co by to mohlo byt a podobne. Predem moc dekuji.
Dobrý den. Rozhodně bych také doporučoval kolonoskopii, protože při ní se mohou odebrat i vzorky střevní sliznice na histologické vyšetření.
Na dráždivý tračník si zkuste nechat předepsat Duspatalin a na zmírnění průjmu zatím:
Bohužel sem nejde napsat celkem účinný rozepsaný lék