Dobrý den, je mi 16 let, občas mívám těžké chvíle, bývá mi smutno, do breku, s pocitem znechucení z

5 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 16 let, občas mívám těžké chvíle, bývá mi smutno, do breku, s pocitem znechucení z tohohle světa a dalši negativní myšlenky, chtěl bych vyhledat pomoc, jenže z toho mám celkově strach, klepu se i když tohle píši... Chtěl bych vědět, zda je potřeba nějakého "svolení" od rodiče, zda můžu k psychologovi, nebo je to irelevantní a zda můžu k psychologovi bez toho, aby se to dozvěděl můj rodič, děkuji.
Dobrý den - projděte internet, kdo vše ve vašem okolí nabízí psychologickou pomoc nebo psychoterapii, pro první kontakt můžete zavolat jim nebo napsat email bez vědomí rodičů. Pro dalšít erapeutickou práci bude třeba souhlas zákonného zástupce - jste nezletilá, ALE ZAČÁTEK ZVLÁDNETE SAMA a věci se pohnou.
Hodně síly přeji