Dobrý den je mi 13 let a mám velký problém a to ten že se ve svém věku pořád ještě počurávám a občas

2 Počet odpovědí:
Dobrý den je mi 13 let a mám velký problém a to ten že se ve svém věku pořád ještě počurávám a občas se i pokakám. Byl jsem už u mnoha doktorů . Urologie, nefrologie ,neurologie a nanic vážného nepřišli .Nabízeli mamce nějaký hormonální lék ale ten mamina nechce má strach že by to mohlo narušit jiné hormony. Teď od pátku mám od naší dětské doktorky recept na pleny . Mamka je dnes šla vyzvednout a já mam strach že se mi ve škole budou smát že jsem mimino a pochcánek když budu mít pleny. Ale mamka říká že pleny jsou menší ostuda než mokrý a plný kalhoty. A ještě mám jeden dotaz měl bych udajně jít do nemocnice a chci se zeptat zda si musim vzít sebou ty pleny když je mám předepsaný a musim to hlásit sestrám. Mamka chce domluvit náštěvu u psychologa nebo psychiatra ale mam strach co tam semnou budou dělat. Děkuji za odpověď
Zdravím tě. Pokud všechna tvá lékařská vyšetření dopadla dobře, je ještě potřeba vzít v úvahu posttraumatickou stresovou poruchu, a to i v případě, že si doma nevzpomenete na žádný dramatický zážitek, který by to mohl způsobit. Pracovala jsem už s lidmi, kteří měli podobné potíže a často se to dá zlepšit. Jestli máš chuť na sobě pracovat a neboj nebolí to, ani to není trapné, tak se domluv s mamkou. Aspoň pro telefonickou konzultaci. Pak by se vidělo dál. Ale v každém případě ti moc držím palce.