Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat když mám doporučení k vyšetření k Vám od obvodního lékaře h

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,
chtěla jsem se prosím zeptat když mám doporučení k vyšetření k Vám od obvodního lékaře hradím konzultační hodinu pacient nebo pojištovna?
Děkuji za odpověd Marcela.
Dobrý den, pokud máte doporučení k psychiatrickému vyšetření a máte pojišťovnu VZP nebo Zam.pojišťovnu Škoda pak je toto vyšetření hrazeno z prostředků pojišťoven. ostatní pojišťovny se mnou bohužel smlouvu neuzavřely. Takové případy řešíme tak, že si pacient najde smluvního lékaře jinde nebo si vyšetření sám uhradí. S pozdravem Kristýna Drozdová