Dobrý den,chtěla bych se zeptat jsem ve 4.týdnu těhotenství. Poslední týden mne však provázejí hrozné výkyvy nálad,neustále mám strach o své blízké atd. Myslíte že se může jednat o hormonální bouři v těhotenství? Děkuji
Dobrý den. Hormony v těhotenství určitě hrají velkou roli, ale nezpustí ve vašem těle nic, co se tam neodehrávalo již před těhotenstvím. Pouze zesílí to, co jste prožívala už dříve. Pokud váš život provází strachy, doporučuji navštívit psychologa, aby vám se strachy pomohl a naučil vás s nimi pracovat.
Potom vás určitě nic nezaskočí :)
Přeji krásný zbytek dne.

Vážená paní,
popsala jste 4. týden těhotenství a své pocity. Vysoce pravděpodobně Vaše úzkosti nesouvisí s Vaším těhotenstvím ranným. Strach o Vaše blízké Vás asi možná i dříve provázely, taktéž výkyvy nálad .A ne-li, navštivte psychiatra v ambulanci dle doporučení obvodního lékaře, objasníte toto....