Dobrý den, chtěl jsem se vás zeptat, zda to co se nám v noci zdá může souviset s tím na co myslíme n

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěl jsem se vás zeptat, zda to co se nám v noci zdá může souviset s tím na co myslíme nebo se dokonce stát skutečností? Nedávno se mi zdálo, že mám rakovinu a jak se léčím. V dobu jsem si hledal příznaky nemocí a bál jsem se, že mám rakovinu... Může to s tím nějak souviset nebo se můžou také někdy sny stát skutečností?
Dobrý den! To, na co myslíme, prožíváme, co se kolem nás děje, má na sny vliv. Klasicky třeba po sledování hororu před spaním můžeme mít strašidelné sny. Pokud sníte často a zdá se vám tzv. o tisíci a jedné věci, je samozřejmě možné, že časem se některá z nich stane, že se sen 'vyplní'. Ale předpovídat budoucnost ze snů nelze. To je parketa šarlatánů. Mějte se pěkně! A. Brigant.