Rozešli jsme se po 1,5 roce s partnerem. Při odchodu jsme si vyříkali spoustu věcí co jsme měli uděl

3 Počet odpovědí:
Rozešli jsme se po 1,5 roce s partnerem. Při odchodu jsme si vyříkali spoustu věcí co jsme měli udělat už dříve. Myslíte,že je ještě šance na návrat?
Dobrý den, mrzí mně, že se skončil vztah, o který, jak se zdá, stojíte. Můj názor je, že možné je všechno, ale oprava vztahu vyžaduje velkou investici od obou partnerů. Je možné, že ve vztahu vázla komunikace a některé věci jste si mohli říct jenom až už "bylo po všem". Pokud chcete oba spolu být a jste motivováni na vztahu pracovat, navrhla bych Vám párovou terapii. Pokud partner nebude motivován vztah měnit a pracovat na něm, třeba i jiným způsobem jak terapií, tak se, dle mého názoru, k sobě nehodíte. Abych to shrnula, myslím, že rozhoduje motivace obou partnerů ke změně. Budu Vám držet palce, hezké dny!