Dobrý den, chtel bych se zeptat či je nějaká možnost o upravu bolce ( ucha ) . V detcve jsem měl m

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,
chtel bych se zeptat či je nějaká možnost o upravu bolce ( ucha ) . V detcve jsem měl menší nehodu a chybí mi kousek z pravého bolce. Jak kdyby to měl vykouslí.( horná čast )
A rovnou upravit obě ucha aby byly stejné. Existuje nejaký zákrok a aby nebyl vidět zákrok?
děkuji předem za odpovět.
Dobrý den. Vyhledejte pracoviště plastické a rekonstrukční chirurgie ve státním sektoru.