Dobrý den, chtel bych se zeptat či je nějaká možnost o upravu bolce ( ucha ) . V detcve jsem měl m

chtel bych se zeptat či je nějaká možnost o upravu bolce ( ucha ) . V detcve jsem měl menší nehodu a chybí mi kousek z pravého bolce. Jak kdyby to měl vykouslí.( horná čast )
A rovnou upravit obě ucha aby byly stejné. Existuje nejaký zákrok a aby nebyl vidět zákrok?
děkuji předem za odpovět.
Dobrý den. Vyhledejte pracoviště plastické a rekonstrukční chirurgie ve státním sektoru.

Možnost by určitě existovala, ale bez osobní konzultace s vámi a aniž bych viděl stav vašeho ucha, se nedá rozhodnout, jaký zákrok by se prováděl a jestli by měl pro vás cenu. Jestli vám něco přinese můžete rozhodnout jen vy sám.
Na konzuktaci ji vse mozno probrat.vt.kempny
Dobry den. K posouzeni operacniho vykonu je nutna osobni konzultace.