Dobrý den, chtěl bych pomoct s hledání klinického psychologa v mém ( Zlínský kraj ) kraji ale mám atypické věci. Jako duševně nemocná člověk, co má HPO, DID ( to jsou hlavní, vedlejší neřeším ), genderové problémy a podobně. Ale jsem absolutní lajk v hledání odborníka a ještě aby byl placený ze zdravotního pojišetení. Pár lidem jsem volal, ale už si nevím moc rady. Neexistuje aspoň poradenctví, kde mi budou třeba kancelářské krysy říkat možnosti které si mohu zařídit? Třeba nikdo mi neradil se jít hospitalizovat, jít na status OZZ, teď nově žádaní invalidního důchodu a ostatní mají aspoň informace. Obvodní lékař neví, psychiatr toho má hodně a všichni na mě hledí jako kdybych byl zdraví ale přitom to znáte. Máte radu, na jakém kontaktní centrum by mi pomohli a nebo seznam klinických psychologů kteří nabírají aspoň na leden 2020? Děkuji za odpoveď.

Psycholog, Psychoterapeut
9 názor
Praha

Dobrý den, rozumím Vaší frustraci...Potíž může být v tom, že potřeby, které popisujete, spadají do kompetence různých odborníků (klinický psycholog Vám nebude umět poskytnout detailní informace např. o možnostech invalidního důchodu apod.), proto je bude potřeba řešit na různých místech. Myslím, že začít by se dalo kontaktováním linku důvěry SOS, kde by měli mít přehled o různých službách ve Vašem regionu a dokázat Vás nasměrovat. Z klinických psychologů ve Zlíně můžu doporučit Michala Perničku a Yvonu Obručovou. Přeji Vám, ať najdete, co potřebujete.


Psycholog, Psychoterapeut
3 názor
Plzeň

Dobrý den, kontaktujte zdravotní pojišťovnu, jejímž jste pojištěncem, oddělení smluvních vztahů, aby Vám poskytlo seznam klinických psychologů, s nimiž má smluvní vztah. Příp. si nechte od "své" ZP některého ze smluvních klinických psychologů doporučit. Klinického psychologa Vám může také doporučit Váš praktický lékař, u něhož jste registrován. Přeji dobré pořízení.

Specialisté na léčbu psychoterapie

Psycholog, Psychoterapeut
6 názor

Brno

Psychoterapeut
3 názor

Praha

Psycholog, Psychoterapeut
20 názor

Praha

Máte dotazy?

Naši lékaři a specialisté odpověděli na 4 dotazů týkajících se psychoterapie
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.