Dobrý den, chtěl bych pomoct s hledání klinického psychologa v mém ( Zlínský kraj ) kraji ale mám at

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěl bych pomoct s hledání klinického psychologa v mém ( Zlínský kraj ) kraji ale mám atypické věci. Jako duševně nemocná člověk, co má HPO, DID ( to jsou hlavní, vedlejší neřeším ), genderové problémy a podobně. Ale jsem absolutní lajk v hledání odborníka a ještě aby byl placený ze zdravotního pojišetení. Pár lidem jsem volal, ale už si nevím moc rady.
Neexistuje aspoň poradenctví, kde mi budou třeba kancelářské krysy říkat možnosti které si mohu zařídit? Třeba nikdo mi neradil se jít hospitalizovat, jít na status OZZ, teď nově žádaní invalidního důchodu a ostatní mají aspoň informace.
Obvodní lékař neví, psychiatr toho má hodně a všichni na mě hledí jako kdybych byl zdraví ale přitom to znáte.
Máte radu, na jakém kontaktní centrum by mi pomohli a nebo seznam klinických psychologů kteří nabírají aspoň na leden 2020? Děkuji za odpoveď.
Dobrý den,
rozumím Vaší frustraci...Potíž může být v tom, že potřeby, které popisujete, spadají do kompetence různých odborníků (klinický psycholog Vám nebude umět poskytnout detailní informace např. o možnostech invalidního důchodu apod.), proto je bude potřeba řešit na různých místech. Myslím, že začít by se dalo kontaktováním linku důvěry SOS, kde by měli mít přehled o různých službách ve Vašem regionu a dokázat Vás nasměrovat. Z klinických psychologů ve Zlíně můžu doporučit Michala Perničku a Yvonu Obručovou. Přeji Vám, ať najdete, co potřebujete.