Dobrý den byla mi odstraněna cela štítná žláza 9.10.2017.Dva měsíce jsem neměla menstruaci.Delši dob

5 Počet odpovědí:
Dobrý den byla mi odstraněna cela štítná žláza 9.10.2017.Dva měsíce jsem neměla menstruaci.Delši dobu špinim.od 25.15,2017 do 26.1.2018.ted jsem silněji krvácela ma to charakter mences lékař mi doporučil at tyden počkám a pokud nepřestanu krvácet tak mam nasadit norethisteron vybrat celébaleni 30 tablet 2krát denně.pokud krváceni nepřestane tak do nemocnice.Mám strach s toho léku.děkuji za odpověd
Dobrý den , s postupem souhlasím,toho léku se nebojte, je to jen krátkodobé užívání, tak většinou nepůsobí žádné vedlejší účinky. D.Milatová