Dobrý den byla mi odstraněna cela štítná žláza 9.10.2017.Dva měsíce jsem neměla menstruaci.Delši dob
Dobrý den byla mi odstraněna cela štítná žláza 9.10.2017.Dva měsíce jsem neměla menstruaci.Delši dobu špinim.od 25.15,2017 do 26.1.2018.ted jsem silněji krvácela ma to charakter mences lékař mi doporučil at tyden počkám a pokud nepřestanu krvácet tak mam nasadit norethisteron vybrat celébaleni 30 tablet 2krát denně.pokud krváceni nepřestane tak do nemocnice.Mám strach s toho léku.děkuji za odpověd
5 odpovědí
Dobrý den , s postupem souhlasím,toho léku se nebojte, je to jen krátkodobé užívání, tak většinou nepůsobí žádné vedlejší účinky. D.Milatová
Získejte odpověď díky online konzultaci
Potřebujete radu odborníka? Rezervujte si online konzultaci: všechny odpovědi obdržíte z pohodlí domova.
Mám stejný názor jako paní Dr. Milatová. Pokud se bude dále situace opakovat, navrhoval bych následně ambul. gynek. zákrok - hysteroskopii.
Dobrý den, léku se bát nemusíte, většinou nepůsobí žádné obtíže a je bezpečný. Přesnou radu o dalším postupu vám bohužel takto přes internet nemohu dát . S pozdravem MUDr. Poláčková
Doplnil bych kolegy se kterými souhlasim, norethisteron se bezne pouziva na zástavu krvaceni nebo posun cyklu- je treba se ale zaměřit take na hodnoty hormonu štítné zlazy coz jiste sleduje endokrinolog nebo prakticky lekar, protoze porucha funkce štítné zlazy se mj take promítá do nasich sexuálních funkci na nasi apetenci k sexu a na fungování ženských orgánu. S pozdravem MUDr. Ludek Fiala,MBA - Sexuologicky ustav Praha
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.




