Dobrý den byla mi odstraněna cela štítná žláza 9.10.2017.Dva měsíce jsem neměla menstruaci.Delši dobu špinim.od 25.15,2017 do 26.1.2018.ted jsem silněji krvácela ma to charakter mences lékař mi doporučil at tyden počkám a pokud nepřestanu krvácet tak mam nasadit norethisteron vybrat celébaleni 30 tablet 2krát denně.pokud krváceni nepřestane tak do nemocnice.Mám strach s toho léku.děkuji za odpověd

Jablonné v Podještědí

Dobrý den , s postupem souhlasím,toho léku se nebojte, je to jen krátkodobé užívání, tak většinou nepůsobí žádné vedlejší účinky. D.Milatová

17 názor
Brušperk

Mám stejný názor jako paní Dr. Milatová. Pokud se bude dále situace opakovat, navrhoval bych následně ambul. gynek. zákrok - hysteroskopii.

Prostějov

souhlasim s kolegy

2 názor
Plzeň

Dobrý den, léku se bát nemusíte, většinou nepůsobí žádné obtíže a je bezpečný. Přesnou radu o dalším postupu vám bohužel takto přes internet nemohu dát . S pozdravem MUDr. Poláčková

Gynekolog, Sexuolog
6 názor
Plzeň

Doplnil bych kolegy se kterými souhlasim, norethisteron se bezne pouziva na zástavu krvaceni nebo posun cyklu- je treba se ale zaměřit take na hodnoty hormonu štítné zlazy coz jiste sleduje endokrinolog nebo prakticky lekar, protoze porucha funkce štítné zlazy se mj take promítá do nasich sexuálních funkci na nasi apetenci k sexu a na fungování ženských orgánu. S pozdravem MUDr. Ludek Fiala,MBA - Sexuologicky ustav Praha

Specialisté na léčbu gynekologické vyšetření

Fyzioterapeut

Kněžice

Ostrava

Fyzioterapeut

Obdobné otázky

Máte dotazy?

Naši lékaři a specialisté odpověděli na 1 dotazů týkajících se gynekologické vyšetření