Dobry den. Bojim se o zivot meho bratra. Je v protialkoholni lecebne v Dobranech. Ma zloutenku Typu

1 Počet odpovědí:
Dobry den. Bojim se o zivot meho bratra. Je v protialkoholni lecebne v Dobranech. Ma zloutenku Typu B a C nikdy nebyl na vysetreni. Je moc unaveny a ma dost nizky tlak. Davaji mu leky TICERCIN. Nezajima je nic kdyz jim to rekne odpovi, ze se o tom nehodlaji bavit. Uz nevim kde hledat pomoc prosim pomuzete mi? Dekuji
Dobrý den, upřímně nevím, jakou pomoc hledáte. Zda psychyckou podporu, nebo pomoc pro bratra, jinou nemocnici, nebo jakou pomoc vlastně hledáte. Pokud psychickou pomoc, píšete dotaz srpávně. Rozumím vašemu strachu a pocitu bezmoci, který vy a bratr máte. Nezapomeňte, že nikdy nejste bezmocní a je spousta variant, co se dá dělat. Určitě bude důležité začít věřit lékařům, že co dělají, dělají v nejlepším možném uvážení pro vašeho bratra. Pokud jim však nevěříte a na to máte právo, pak požádat o jiného doktora, nebo změnit nemocnici. Váš bratr i když je nemocný, má určitá práva a pokud shledáváte situaci za kritickou, doporučuji ji řešit. Nejprve však zvažte, zda nemáte jen jiné očekávání o léčbe než ji má nemocnice. Lékaři ví, co dělat, co váš bratr potřebuje, zkuste jim věřit a pokud nemůžete, zkuste si odpovědět na otázku:
Co nejhoršího by se mohlo stát, kdybych věřil, věřila lékařům, že pomůžou?
Vaše odpověď na tuto otázku je skutečný problém, který bych potom doporučila zpracovat s psychologem.
Krásný zbytek dne.