Dobry den, 14ti lety syn, ktery trpi neustalymi obavami a strachem o rodice. Zejmena o me, matku. Po

2 Počet odpovědí:
Dobry den, 14ti lety syn, ktery trpi neustalymi obavami a strachem o rodice. Zejmena o me, matku. Porad se stresuje, nervuje, neveri si a vse vidi velmi tragicky. Jeho myslenky ho neustale zaměstnávají a velmi zbrzduji. To co jiny ma hotove za 5 min., jemu trva hodinu. Nema se rad a rika, ze mu na zivote nezalezi. Vubec nemysli na sebe. Chtela bych mu pomoci, povidam si s nim..nic nepomaha. Potrebuje pomoc odbornika. Bohuzel to on nechce pripustit. Pripada si, ze by byl k vysmechu a ze si musi poradit se vsim sam. Prosim o radu. Dekuji.
Dobrý den, chce-li si poradit syn sám, můžete vyzkoušet nasměrovat ho na autopatii. Více informací, případně adresu na pražskou poradnu či poradce v jiných lokalitách najdete na stránkách o autopatii.
S pozdravem LS