Děkuji za odpovědi. Můžete mi doporučit nějaké pracoviště, kde by zákrok mohl proběhnout dobře bez n

2 Počet odpovědí:
Děkuji za odpovědi. Můžete mi doporučit nějaké pracoviště, kde by zákrok mohl proběhnout dobře bez návratu pterygia a kde mi ho uhradí pojištovna? Kolínská nemocnice mě od zákroku zrazuje, že to není zatím nutné a vyčkali by, že se to často vrací. Byli mi doporučeny Vinohrady mojí očařkou, která je toho názoru nečekat....Oko mívám často zarudlé a škrápe mě v něm, je to nepříjemné.
Dobrý den. Žádný lékař, který Vám bude operaci provádět, Vám nemůže zaručit, že nedojde k recidivě, tedy návratu nemoci. Tato nemoc se vrátit může bez ohledu na to, že byl zákrok perfektně proveden. Jestli Vám na Vámi vybraném pracovišti zdravotní pojišťovna zákrok uhradí nebo ne záleží na tom, jestli má dané pracoviště smlouvu s Vaší zdravotní pojišťovnou na tento druh operace. Zjistíte obvykle snadno telefonicky, až si vyberete pracoviště. Na našem pracovišti je zákrok hrazen pacientem.