Co znamená hodnota LQT (QTc 0,449 s) při klidovém EKG u dítěte 8,5 roku?

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, byli jsme se synem (8,5 roku) na lékařské prohlídce, při které mu dělali klidové EKG. Dětský pan doktor nás posílá na další vyšetření kvůli hodnotě: LQT (QTc 0,449 s). Prosím vás o informaci a vysvětlení této hodnoty. Na specializované pracoviště jsme již objednaní, ale až za měsíc a pro sebe bych chtěla vědět, o co se jedná. Předem mockrát děkuji. Na shledanou
Dobrý den, bohužel vám nepomohu, třeba se nejedná o nic a je vše v pořádku, je třeba provést další vyšetření. Takto nelze predikovat další nálezy, ničeho se nebojte a vyčkejte výsledků vyšetření.