5 leta dcera nemluvi na dospele. Je ve skolce 3 roky. Ve skolce nemluvi na ucitelky... Pristi rok by

1 Počet odpovědí:
5 leta dcera nemluvi na dospele. Je ve skolce 3 roky. Ve skolce nemluvi na ucitelky... Pristi rok by mela jit do skoly a chteli bychom ji pomoci prekonat barieru mluveni. Doma mluvi, ze se nezastavi!!! Je schopna a ve mnoha vecich moc sikovna nad vek.
Dobrý den,

vnímám Vaši starost o dcerku, která je podle Vašich slov velmi šikovná. Jak k tomu došlo, že ve školce nemluví na paní učitelky? Bylo to tak od začátku? A na paní kuchařku ve školce mluví? A na děti? S kým ještě nemluví nebo nemluvila? Jak hovoří doma o školce?

Určitě doporučuji zajít si popovídat k paní psycholožce nebo psychoterapeutce, odpovědi na těchto www nemohou nahradit psychoterapeutickou konzultaci.

Přeji pohodové dny,

Stanislava Ševčíková