Odborný lékař kardiolog
Rumunská 61/8, Liberec

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

C

když vyšetřoval tento týden ve středu mého otce,ani tam nebyl.Přesto,že mu sestra na EKG přišla na to,že prodělal infarkt,Mudr. se ho neobtěžoval ani poslechnout,natož mu něco říci.Byl odeslán ke svému obv.lékaři.Sestrou!

Moje zkusenost co by paciet s panem Dr. Malym. Velmi dobry Dr. a taky clove

Pan dr. Malý založil u nás v Liberci jako 1. dostupné cvičení+prostory pro aktivní pohyb kardiolog. pacientů, má hodně diplomů, vždy rád poradil, zúčastňoval se kondičních táborů někdy i se svoji manželkou, která zároveň pracuje jako sestra. Pochopitelně mu již nejde vše tak rychle, jak by chtěl, ale má již také svůj věk a také prodělal menší operativní zákrok se srdíčkem. Jemu patří náš veliký dík, H. Venglová.

Lékař který má vědomosti a je příjemný ve svém přístupu k pacientům,

Před tímto Panem Doktorem budu vždy z dálky smekat. Je to beze sporu vynikající odborník, při zachování vysoké profesionality, kterou se mu nějakým záhadným způsobem podařilo skloubit s vysoce citlivým a lidským přístupem. Prostředí, které pro sebe a Své pacienty vytvořil je příjemné, uklidňující a běžné ordinační prostory ani zdaleka nekopíruje. Je pozoruhodný i jako člověk čestný a morální, což musí uzat každý, kdo se v čekárně seznámí s řadou nejrůznějších ocenění, zejména potom listem o " zachování cti " po událostech roku 1968. Škoda, že takových lidí v tomto "slzavém údolí" není více. A. Vávra

Hodně nej doktor!!!

Skvělej

Lidský přístup a pochopení pro pacienty činí z pana doktora vzácného člověka.
Celá ordinace i čekárna i sestřička :-)působí pozitivním dojmem.Děkuji

Pane doktore díky za Vaší skvělou péči, obětavost a ochotu kdykoli pomoci.
Kdyby takových lékařů jako jste Vy bylo více, tak by naše zdravotnictví bylo jednička.
Tisíceré díky za sebe a všechny pacienty pro které máte i přes Vaše vytížení vždy dobré slovo, úsměv a odbornou prvotřídní pomoc.

skvělá osobnost