MDDr. Ondřej Masák

Ortodontista Více

České Budějovice, Praha 2 adresa

Pivovarská 4, České Budějovice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Fixní rovnátka • Od 23 000 Kč

Od 55 000 Kč

Od 27 000 Kč

Od 1 300 Kč

Umístění: Orto-DUO s.r.o. fixní rovnátka

Chtěli bychom se synem panu doktorovi a celému jeho skvělému týmu v Pivovarské ulici vyjádřit náš velký obdiv k jeho práci. Díky němu má syn krásný úsměv, má neskutečnou radost z krásných opravených zoubků. Léčba ret.špičáku netrvala nijak dlouho. Každá návštěva prokázala nesmírnou profesionalitu personálu, navíc v krásném prostředí, s nejmodernějším vybavením. Mnohokrát Vám děkujeme za Vaši práci a za Vaši pomoc. Přejeme Vám hodně spokojených pacientů a mnoho radosti jak v práci, tak v celém životě. Ing.Iva Bulvová se synem Richardem

Chodila jsem k zubaři co mi zkazil zuby, tak jsem jela k panu doktorovi a okamžitě mi pomohl,bezbolestně. DĚKUJI DURNOVÁ

Nikdy by mě nenapadlo, že by se člověk mohl dokonce k zubaři těšit. Každý zákrok u pana Masáka byl úplně bez stresů, v pohodě.. vše v klidu vysvětlí, ukáže na rentgenu.. i průběh úkonu můžete vidět na monitoru. Po opravě je zub jako váš vlastní. Pan doktor i jeho milá sestřička jsou ohleduplní, během zákroku vás zabaví vtipnými hlášky a dohlíží, aby vás fakt nic nebolelo.. :) V ordinaci není hrobové ticho, jako jinde :) Prostě super! Pokud hledáte šikovného zubaře, ze kterého vyzařuje, že ho práce opravdu baví, je moderní, sympatickej a veselej.. tak zkuste pana doktora Masáka.. a už nebudete chtít jinam :)