Olga Nývltová, endokrinolog Kladno

Endokrinolog

K nemocnici 2814, Kladno
Endokrinologická a osteolog. ambulance

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

K paní doktorce chodím již několik let bohužel léčba není úspešná,a paní doktorka mi stále dává léky které očividně nepomáhají.Neudělává vám ani kompletní testy aby zjistila příčinu proč léčba není úspěšná.Moc sympatická také není.Není vyloženě nepříjemná ale taková dost odměřená a neřekne vám příliš informací k vašemu stavu.

Pani doktorka je LIDSKÁ.Doporučuji

Paní doktorka je velice pečlivá, snaží se najít pro pacienty to nejlepší řešení Přístup k pacientovi není jako u jiných například praktických lékařů Jsem naprosto s její léčbou a přístupem velice spokojená a doporučuji všem potkat takových lékařů více

S paní doktorkou jsem spokojena. Jsem brána vždy na čas. Takže mohu jen doporučit.
Hanka

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Vážená paní doktorko, prosím obracím se na Vás s dotazem a prosbou o názor, zda se při Autoimunitní tyreoditis, zatím ve fázi eufunkce nasazuje euthyrox či podobné léky. Má stávající lékařka mi i přes diagnostikovaný zánět a uzlíky na ŠŹ a mé stálé potíže (únava , náhlé bušení srdce, zima, podrážděnost) řekla, že není potřeba a bude mě v budoucnu pouze sledovat. Dočetla jsem se ale že euthyrox se nasazuje už preventivně aby ke zhoršení stavu nedošlo. Prosím o názor. Děkuji velice

Pokud se jedná o typický sonografický obraz autoimunní thyreoiditidy a eufunkci, thyreoidální hormony ( Euthyrox) se nenasazují.

MUDr. Olga Nývltová

• Dobrý den,jsem 20 let po operaci stitne žlázy. Před 5 lety mi interní lékařka řekla, že nemusím chodit na kontroly k Endokrinologovy,ze staci když mi bude podle krve stav kontrolovat ona.Má inter.lékařka pravdu?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Vaše interní lékařka má pravdu. Jen bych dodala, že by mělo být provedeno jednorázově sonografické vyšetření oblasti štítné žlázy a další postup dle výsledku.