Olga Nývltová, endokrinolog Kladno

MUDr. Olga Nývltová

Uložit

Endokrinolog Více

4 názory

Uložit


Adresa

Endokrinologická a osteolog. ambulance
K nemocnici 2814, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již několik let bohužel léčba není úspešná,a paní doktorka mi stále dává léky které očividně nepomáhají.Neudělává vám ani kompletní testy aby zjistila příčinu proč léčba není úspěšná.Moc sympatická také není.Není vyloženě nepříjemná ale taková dost odměřená a neřekne vám příliš informací k vašemu stavu.

Pani doktorka je LIDSKÁ.Doporučuji

Ověřený profil

Paní doktorka je velice pečlivá, snaží se najít pro pacienty to nejlepší řešení Přístup k pacientovi není jako u jiných například praktických lékařů Jsem naprosto s její léčbou a přístupem velice spokojená a doporučuji všem potkat takových lékařů více

S paní doktorkou jsem spokojena. Jsem brána vždy na čas. Takže mohu jen doporučit.
Hanka

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Vážená paní doktorko, prosím obracím se na Vás s dotazem a prosbou o názor, zda se při Autoimunitní tyreoditis, zatím ve fázi eufunkce nasazuje euthyrox či podobné léky. Má stávající lékařka mi i přes diagnostikovaný zánět a uzlíky na ŠŹ a mé stálé potíže (únava , náhlé bušení srdce, zima, podrážděnost) řekla, že není potřeba a bude mě v budoucnu pouze sledovat. Dočetla jsem se ale že euthyrox se nasazuje už preventivně aby ke zhoršení stavu nedošlo. Prosím o názor. Děkuji velice

Pokud se jedná o typický sonografický obraz autoimunní thyreoiditidy a eufunkci, thyreoidální hormony ( Euthyrox) se nenasazují.

MUDr. Olga Nývltová

Dobrý den,jsem 20 let po operaci stitne žlázy. Před 5 lety mi interní lékařka řekla, že nemusím chodit na kontroly k Endokrinologovy,ze staci když mi bude podle krve stav kontrolovat ona.Má inter.lékařka pravdu?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Vaše interní lékařka má pravdu. Jen bych dodala, že by mělo být provedeno jednorázově sonografické vyšetření oblasti štítné žlázy a další postup dle výsledku.
MUDr. Olga Nývltová

MUDr. Olga Nývltová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti