Olga Novenková Macharáčková, gynekolog Jablonec nad Nisou

MUDr. Olga Novenková Macharáčková

Gynekolog

Smetanova 23, Jablonec nad Nisou
Praktický lékař gynekolog

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Praktický lékař gynekolog

I ja bych rada pridala svuj nazor. Pani doktorka je naprosto uzasny clovek a lekar. Vzdy poradi a vzdy je dusledna. Muzu nyni hodnotit i z druhe stranky, kdy ziji dlouhodobe v zahranici, konkretne v UK a tady gynekologicka pece jako u nas naprosto neexistuje. Jsem rada, ze se stara o me i o me druhe miminko. A jsem ji za hodne vdecna a dekuji za skvelou peci. Muj dik patri i sestricce, ktera mi vzdy rada pomohla a i ona ma dil na tech mych dvou zazracich. Moc jim obema dekuji. Petra

Umístění: Praktický lékař gynekolog Prohlídka

S paní doktorkou,i sestřičkou mám jen dobré zkušenosti. Paní doktorka je pečlivá,nic nenechá náhodě, poradí i v oblasti alternativní medicíny,což se mi moc zamlouvá. V období těhotenství se o mě staraly neskutečně, opravdu nemám, co vytknout. Naprostá spokojenost, supr přístup...Jen a jen více takových lékařů..

Umístění: Praktický lékař gynekolog pravidelná vyšetření

Chodím k paní doktorce velmi dlouho. Jsem její pacientkou už od dob, kdy měla ordinaci v Jablonexu a poté v Bižuterii. Všechny problémy řeší s citlivým přístupem k pacientkám. Vše probíhá v klidu a s největší vstřícností. Mohu jen a jen doporučit.

Pani doktorka je nejlepsi doktorka kterou jsem za cely zivot potkala. Chodim k ni jiz 4roky a musim rici ze peclivejsiho a starostlivejsiho doktora sem nikdy nepotkala. Muzu ji rict vse co me zdravotne trapi a hned to resi i kdyz by nemusela. Diky ni mam dve dcerky a cele tehotenstvi i normalne perfektni starostlivost a pece. Sestricka take uzasny clovicek na svem miste a ma muj veliky obdiv jak to tam perfektne zvlada pri tom frmolu. Je videt ze jsou obe sehrane. Vice lekaru jako ona. Urcite doporucuji.

Paní doktorka profesionál, jako lékařka perfektní, jen ty poplatky - 20Kč za půlminutový telefon do Liberce, Prahy....za 10ks okopírovaných A4 150Kč....., děs. Jak píše jedna paní - a s tou sestřičkou se pořád nemůžu nějak domluvit!

Sympatická a pečlivá lékařka, vždycky všechno perfektně vysvětlí, dává pozor, aby něco nezanedbala, což se o některých jejích kolezích říct nedá.
Pouze se sestřičkou se nějak nikdy nemůžeme domluvit...

Lidský přístup,ochotná,profesionální,citlivá

Jsem velmi spokojená.

Lepší doktorku jsem si nemohla přát :) všem doporučuji!

Výborná lékařka.