Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Ordinace Jiný

Pane doktore, nejprve by Vám hrozně ráda poděkovala za Váš vyčerpávající posudek mého zdravotního stavu. Nechápu,jak muže chirurgie posuzovat ortopedii?? Posudkový lékař??? Narodila jsem se s oboustrannou luxací kyčlí, na levé noze s 1/3 nedorostlého kyč.kloubu. , od malička samé pohybové omezení, od 2005 se pohybují jenom s betléma, v roce 2013 výměna pravého kyč.kloubu a v levé noze už žádný nemám...proto už potřebují nový... žiju sama, je to pro mě opravdu náročné se pohybovat s bolestmi ve dne i v noci....a to oblékání že neuznávate mojí neschopnost v oblékání,tak to je dost drsný...ani spodní prádlo si sama neobléknu...asi ze mě sportovec už nebude! Touto cestou by vám opravdu chtěla poděkovat za nespravedlivý posudek do dalšího mého života..... boží mlýny melou


Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Včera jsem u pana doktora byl a musím potvrdit všechny ty kladné hodnocení. Pan doktor je opravdu milý a profesionální doktor se skvělým smyslem pro humor. Nemusíte se tu ani objednávat, pokud tam přijdete a bude čekárna prázdná, tak vás vemou bez problému. :)

VINIKAJÍCÍ LÉKAŘ

Ověřený profil

připojuji se - vynikající lékař!! Jeho smysl pro humor je někdy třeskutý, ale přesně můj šálek kávy, mockrát mi pomohl, je ohleduplný, i ošklivé věci umí říct pěkně a slušně, velmi lituji, že už je v důchodu, jeden z nejlepších lékařů, které znám!

Ověřený profil

Výborný doktor, se správnými zkušenostmi a skvělým smyslem pro humor. Pomohl mi tolikrát, že v něj mám 100% důvěru.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti