FN Olomouc, Urologická klinika
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: FN Olomouc, Urologická klinika Jiný

Pan docent Šmakal je tím nejlepším lékařem, kterého jsme si mohli pro našeho syna přát. Jezdíme za ním velkou dálku, ale stojí to za to! V době, kdy byl syn ještě velmi malý, neváhal s námi konzultovat, i když jsme se na něj obrátili bez doporučení a čehokoliv, lidsky a srozumitelně nám po velmi podrobném vyšetření sdělil svůj názor a my syna svěřili do jého péče. Syn je dnes po dvou operacích a pan docent mu pomohl, výsledky jsou výborné. Velmi oceňujeme nejen to, že je to erudovaný lékař, ale především jeho přístup, péče o dítě je u něj na prvním místě, vše vysvětlí, dítěti se věnuje, s rodiči komunikuje, je to příjemný člověk, kterému člověk věří a ostatně výsledky mluví za něj, je to opravdová kapacita. Jsme vděční, že jsme syna svěřili do jeho péče, nebýt jeho, těžko soudit, jak by to dopadlo při čistě konzervativní léčbě, kterou prosazovalo několik jiných lékařů, za nás má lví podíl na kvalitě budoucího života našeho syna.

Pan doktor, jakých se moc nevidí - naše dcerka a také my všichni mu vděčíme za rychlý a bezproblémový průběh zákroku i lidských přístup, kdy došel mimo svou prac. dobu, aby sám vytáhl katetr, který sestřičkám i jeho kolegům dělal starosti, protože nechtěl jít ven.

Vřele doporučuji - více takových doktorů!

Výborný dětský urolog, kapacita ve svém oboru :). Jsem s ním moc spokojená, synovi moc pomohl.Za sebe všem doporučuji!