Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Sídliště 603, Rotava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil

Koukám, že už sem dlouho nikdo nic nenapsal.... Tak tedy já. Pana doktora Rozsívala znám už dlouho a chodím k němu od té doby co začal u nás v Jindřichovicích ordinovat. On totiž pan doktor k nám dvakrát týdně odpoledne zajíždí, takže nemusíme my do Rotavy. Je to dobrý lékař i člověk. Vážím si ho a důvěřuji mu.

S panem doktorem Rozsívalem jsem už několik let nadmíru spokojen. A o své spokojené názory se se mnou dělí i řada přátel, z nichž některým svým správným úsudkem pomohl i v komplikovanějších případech. Samozřejmě, že to je jen člověk a někdy se může zmýlit a pak může jít i o život, jak zde pár lidí psalo. Přesto však je to jen minimální zlomek oproti těm spokojeným. Přeji panu doktorovi ještě mnoho úspěsných let ve zdravotnictví s pokud možno stoprocentní spokojeností všech pacientů.

Pečlivý a starostlivý. Nejde mu jen o peníze je to pan doktor :-)


Ověřený profil

již léta k panu doktorovi chodím a to i nyní kdy bydlím na opačné straně okresu,vždy mi pomohl,když bylo třeba tak za mnou zašel i domů,nemohu mu nic vytknout,děkuji.Burda Martin


Ověřený profil

Velmi dobrý lékař. Není co vytknout. Je to můj v pořadí třetí obvodní lékař a jak se říká "Do třetice všeho dobrého".
Děkuji Vám pane doktore!


Š
Ověřený profil

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti,vždy vše podrobně vysvětlí,zabývá se člověkem jako takovým,vždy jedná s ochotou a porozuměním!!!!


J

Nemůžu si na pana doktora stěžovat,mám s ním jen kladné zkušenosti


M

neschopný a arogantní člověk,který si říká doktor-manžel byl u něj na kontrole,protože suploval za jeho chybějící lékařku,odbyl ho s tím,že simuluje a poslal ho do práce,mnažel skončil na jipce

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

CHodím k němu už několik let a jsem maximálně spokojený.Vždy mě pomohl
a jeho chování bylo vždy velice příjemné.
Škoda že tu není více takových doktorů.


L

Služby Pana doktora Rozsívala jako praktického lékaře v Rotavě jsem využíval mnoho let a s jeho přístupem jak po stránce odborné tak lidské, jsem byl maximálně spokojen a to včetně jeho zdravotní sestry. Jevil se mi jako velmi kvalifikovaný a zkušený praktik schopný rozlišit prioritní a akutní problémy od druhořadých a problém, ač zdravotní, zhodnotit i z obyčejné lidské stránky. Pokud jsem byl odeslán na odborné vyšetření, vesměs se potvrdilo jeho podezření na konkrétní zdravotní problém. Dále oceňuji rychlost jeho práce, aniž to mělo vliv na nedostatečný časový prostor pro vyšetření pacienta-prostě mu jde práce "od ruky". Je to lékař na svém místě. Děkuji Vám a přeji mnoho zdraví a spokojených pacientů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu