Oldřich Pitor, chirurg Rýmařov

Chirurg Více

1 názor

Hornoměstská 549/16, Rýmařov
Podhorská nemocnice a.s.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

0.5

1 názor

Tento lékař je arogantní a velice slabý. Sedmiletá dcera si zapíchla střep do chodidla, jelikož to bylo v neděli, tak jsme byly na pohotovosti a doktor doporučil na druhý den navštívit chirurga a aby se udělal rentgnen. Milý MUDr. Pitor řekl, že rentgen není potřeba a doktor, který rentgen navrhl je služebně mladší a nezkušený. Dceru chodidlo bolelo, MUDr. Pitor se jí v chodidle hrabal pinzetou až tekla krev bez nějakého umrtvení během měsíce třikrát a nic nenašel. Dcera byla z těch vyšetření v šoku a bála se a po měsíci střep začal vylézat a to o víkendu, takže jsem jí ho vytáhla a teprve pak jsem trvala na rentgenu a MUDr. Pitor se tvářil uraženě. Je to arogantní doktor a nikdy více bych k němu nešla a nedala bych mu k ošetření ani psa. Když má doktor znalosti a je kapacita, tak aroganci i toleruju, ale tohle je opravdu břídil a slyšela jsem to už z mnoha úst.