Odborný stomatolog-parodontolog
Morseova 251, Praha

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Umístění: Odborný stomatolog-parodontolog Jiný

Skvělý zubař, jeho údajnou drsnost bych spíš charakterizovala jako maximální, až puntičkářskou pečlivost. Jsem nanejvýš spokojena, že jsem po třicetileté "péči" polikliniky na Zahradním Městě našla kvalitní náhradu v zubní ordinaci v Petrovicích.

Pan doktor ma specificky humor, to je pravda, ale pristoupime-li na nej, tak zde mame skveleho odbornika, ktery se s obroskou erudici postara i o ztracene pripady (muj bezny lekar pravil, ze se diky paradentoze musim smirit se ztratou vsech zubu). Po rocni peci u mudr. Komperta mam "jen" o 4 zuby mene, zpevnene dasne i vsechny zbyvajici zuby a navrh 4 zpusobu, jak ztracene zuby nahradit, od nizke castky po celkem velkou, je to jen na mem uvazeni, do niceho nejsem tlacena. Jsem stastna, ze me pan doktor vzal do pece a vrele doporucuji!

Za celou naší rozvětvenou rodinu musím se přidat k chvále této ordinace. Navštěvujeme ji už hodně let a jsme velmi spokojení. Takovou péči jsme předtím nikdy neměli. Kaslová

Někdo píše drsný, drsnější. Z mého pohledu má příšerné chování a jednání s pacientem pod úroveň. Nikomu nedoporučuji návštěvu jeho ordinace.

Důsledný, pečlivý...

Pečlivý,velmi dobrý paradontolog, díky jeho péči můj chrup je funkční.

velmi dobrý a systematický přístup. vysoce erudovaný.

Jan Bříza

Drsný, ale super. Myslím si, že je to velký odborník. Mě moc pomáhá.

Pan doktor své práci opravdu rozumí na 100%.Chodím k němu už několik let a zuby mam díky jemu furd vlastní.

Mudr. Komperta - skveleho parodontologa - doporucuji!