MUDr. Nataša Popperová

Anesteziolog Více

České Budějovice, Nymburk 2 adresa

Ambulance léčby bolesti
Lidická 2144/108, České Budějovice

Akupunktura, nitrožilní aplikace vit. C, anesteziologické nervové blokády • Od 50 250 Kč

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

850 Kč

2 000 Kč

250 Kč

anesteziolog
algeziolog, léčba bolesti a paliativní medicína
privátní praxe v CR 12 let
praxe v zahraničí Tunisko 1,5 roku, V...

Léčené nemoci

• Migreny, nádor. bolesti, bolesti zad, poúrazové stavy, BOLESTI
  • OSTEOPOROSA S KOMPLIKACEMI, BOLESTI TROJKLANNEHO NERVU, DIABET
  • UNAVOVY SYNDROIM, BOLESTI PRI REVMATISMU

• algeziologie - léčba bolesti
  • anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicína

Umístění: Ambulance léčby bolesti Systémový lupus

Naprosto úžasná paní doktorka, pacienta vyslechne, vysvětlí diagnózu a pečlivě zvážit léčbu. S usměvavou sestřičkou tvoří báječný tým.

Umístění: Ambulance léčby bolesti

Paní doktorka je velice milá, vstřícná a její profesionální přístup je na vysoké úrovni. Pochvala patří i sestřičce. Velká spokojenost. Děkuji

Umístění: Ambulance léčby bolesti bolesti zad

Doporučuji ve všech ohledech. Paní doktorka mě při mých ukrutných bolestech zad opět postavila na nohy. Dostala jsem tu nejlepší péči, informovanost o mé bolesti, příčině bolesti a především indikace léčby. Ochota a lidský přístup. Ráda se na ni v případě potřeby znovu obrátím. Skvělá paní doktorka.

Umístění: Ambulance léčby bolesti

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Empaticka, s profesionálním přístupem. Jsem ráda, že k ní docházím a že jsme "vychytaly" bolest. Návštěva je vždy příjemná.
A jako bonus má sympatickou sestřičku, která je též profesionál ????

Natasa je nejlepsi zenska na svete, vi jak na to, ma kouzelny rucicky a chytrou hlavu.... je taky zivel, profik a ochotna zkusit to v cem treba jini lekari selhali... spravila mi zada a diky ji opet lyzuju, sportuju a mam prima naladu... Nataso diky tobe mne zas bavi svet. Tesim se, ze te zase nekdy uvidim. Zdravim Pepu. Tvuj kanadsky pacient pete

Paní doktorka je člověk na svém místě.Milá,vstřícná ,chápající.Vyslechne,neskáče do řeči a opravdu poslouchá co pacient o svých problémech říká.Je pravda,že na čas kdy jste objednáni,se nikdy nedostanete,ale je to tím,že pacienty vyslechne opravdu poctivě.Vyptává se na podrobnosti a dlouho zvažuje postup léčby.Jsem jednou z pacientek,která se díky ní dostala včas na operaci,hrozilo ochrnutí.Praktický lékař tvrdil,že si vymýšlím.Chodím k této lékařce již sedmým rokem a vždy se mnou jedná na rovinu a léčí dané problémy.Díky ní chodím a nejsem odkázaná na vozík.Je to opravdový profesionál.Mohu jen doporučit.Slávinka

Profesionál v tom nejlepším slova smyslu. Cítění s pacienty, maximální snaha o uzdravení pacienta, v případě onemocnění trvalého rázu snaha o co největší zmírnění bolesti. Velmi lidský přístup, velmi příjemné jednání s pacientem, člověk se opravdu těší, nemá pocit že obtěžuje. Vřele doporučuji.

Velmi lidský přístup, vysoká profesionální úroveň, opravdu pomůže, velice sympatická, věnuje se pacientovi...