MUDr. Naděžda Shorná

Diabetolog Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ordinace pro diabetologii a internu
Stříbrnická 3034, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

S lékařem jakou je pí.MUDr.Schorná jsem se ještě nesetkal.Její lidský i profesní přístup k pacietovi je více než profesionální.Z několika debat ,které proběhly během pravidelných návštěv jsem pochopil že to paní Schorná nemá vůbec lehké..jak s pacienty jakým jsem kupříkladu já sám ..tak s pojištovnamy a td..
Paní MUDr.Schorná ..moc Vám držím pěsti,a nedejte se.
Váš zlobivý pacient
Milan M.

Vynikající lidský přístup k pacientovi. To se hned tak nevidí.

velice ochotná, milá, srozumitelně vše vysvětlí.jsem 100% spokojena ilcapouk

Paní doktorka je nejlepší lékařka, kterou jsem kdy zažila. Má opravdový a upřímný zájem o pacienta a je neuvěřitelně lidská, milá a chápavá. Vřele ji doporučuji všem.Je to Paní Doktorka s velkým D.Přestože je můj manžel velmi vážně nemocný, jako jediná v Ústí nad Labem nás neodmítla vzít do své péče a nikdy jsem u ní neměla pocit, že jsme jako pacienti na obtíž, nebo prostě jen další v čekárně.

Paní doktorka je skvělá specialistka s vždy vřelým přístupem k pacientovi, o kterého se opravdu zajímá. Jen díky ní mám na lékaře obecně dobrý názor - všem doporučuji!!! :-)

Musím říci, že ze všech lékařů specialistů na DM, které jsem poznal, je ta nejlepší. Má perfektní znalosti, dovede jednat s jakýmkoliv pacientem, její zásluhou se mi DM nejeví nevyléčitelnou nemocí.

Dobrá lékařka,se zájmem o pacienta