Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Nedoporučuji rady paní psycholožky poslouchat. Nemá zábrany se vyjadřovat k věcem kterým vůbec nerozumí (Jako je třeba spouštění záchvatů u epileptiků).

Chodím k paní doktorce s dcerou kvůli poruše učení. Od začátku na nás na obě působila velmi dobře, dcera se k ní moc těší a nejraději by tam chodila třeba 10x častěji ;-) Paní doktorka nám velmi dobře pomohla, poradila... umí problémy pojmenovat, vysvětlit, ale i účinně poradit, jak se s tím poprat a co dělat ke zlepšení. Škoda, že už bude možná brzy končit.

Tato p.doktorka je možná dobrá v běžné praxi, ale při posuzování dítěte pro střídavou péči je "koho chleba jím, toho píseň zpívám". Díky její zprávě objednanou mojí manželkou, jsem přišel u soudu o děti. Úplně se zapomněla zmínit, že jí můj syn řekl, že chce být stejnou dobu u mě jako u matky. Je neuvěřitelné jak může být takovýto "profesionál" manipulativní.

Hodnocení nepochybně bude záležet na úhlu pohledu a bude záležet, co od paní doktorky potřebujete. Paní doktorka vyhotovuje totiž na zakázku psychologické zprávy, aby vyhovovaly přání jejích klientů. Problém je, že se tyto zprávy zneužívají při soudních řízení, zejména ve sporech rodičů o děti. Pokud chcete zprávu k soudu, např. omezit styk s druhým rodičem, či nesouhlasíte u dítěte se střídavou výchovou, či jí naopak chcete prosadit, jistě paní doktorku navštivte, vyhotoví vám, co budete potřebovat, a to i opakovaně. Pokud však chcete znát skutečný odborný názor psychologa na vývoj vašich dětí a vhodnost střídavé výchovy či šíře styku, pak raději navštivte jiného psychologa, který se účelově nezpronevěří.

Výborná psycholožka, moc nám pomohla a malá k ní chodí moc ráda.

Skvělá psycholožka! Chodila jsem k ní, když jsem měla hodně problémů.Tehdy jsem ani nedoufala,že se budu ještě někdy cítit ok. Ale díky ní už se cítím zase dobře.Děkuju.:-))

Chodíme k paní doktorce téměř 10 let,jsem velice spokojená,je to nádherný člověk,vždy se u ní s dcerou cítíme výborně a bez ostychu.Mám ji ráda jako svoji rodinu.Vřele doporučuji.