Naděžda Kozová, dětský psycholog Plzeň

PhDr. Naděžda Kozová

Uložit

Dětský psycholog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce s dcerou kvůli poruše učení. Od začátku na nás na obě působila velmi dobře, dcera se k ní moc těší a nejraději by tam chodila třeba 10x častěji ;-) Paní doktorka nám velmi dobře pomohla, poradila... umí problémy pojmenovat, vysvětlit, ale i účinně poradit, jak se s tím poprat a co dělat ke zlepšení. Škoda, že už bude možná brzy končit.


M
Ověřeny pacient

Tato p.doktorka je možná dobrá v běžné praxi, ale při posuzování dítěte pro střídavou péči je "koho chleba jím, toho píseň zpívám". Díky její zprávě objednanou mojí manželkou, jsem přišel u soudu o děti. Úplně se zapomněla zmínit, že jí můj syn řekl, že chce být stejnou dobu u mě jako u matky. Je neuvěřitelné jak může být takovýto "profesionál" manipulativní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Hodnocení nepochybně bude záležet na úhlu pohledu a bude záležet, co od paní doktorky potřebujete. Paní doktorka vyhotovuje totiž na zakázku psychologické zprávy, aby vyhovovaly přání jejích klientů. Problém je, že se tyto zprávy zneužívají při soudních řízení, zejména ve sporech rodičů o děti. Pokud chcete zprávu k soudu, např. omezit styk s druhým rodičem, či nesouhlasíte u dítěte se střídavou výchovou, či jí naopak chcete prosadit, jistě paní doktorku navštivte, vyhotoví vám, co budete potřebovat, a to i opakovaně. Pokud však chcete znát skutečný odborný názor psychologa na vývoj vašich dětí a vhodnost střídavé výchovy či šíře styku, pak raději navštivte jiného psychologa, který se účelově nezpronevěří.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Výborná psycholožka, moc nám pomohla a malá k ní chodí moc ráda.


I
Ověřeny pacient

Skvělá psycholožka! Chodila jsem k ní, když jsem měla hodně problémů.Tehdy jsem ani nedoufala,že se budu ještě někdy cítit ok. Ale díky ní už se cítím zase dobře.Děkuju.:-))


2
Ověřeny pacient

Chodíme k paní doktorce téměř 10 let,jsem velice spokojená,je to nádherný člověk,vždy se u ní s dcerou cítíme výborně a bez ostychu.Mám ji ráda jako svoji rodinu.Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti