KontaktNemocnice Jihlava
Vrchlického 59, Jihlava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Doktorka je velice příjemná . Vždy mně vyslechne . Na každou otázku jako jedna z mála doktorů odpoví . Na léčbu akné je skvělá , hodně lidem už pomohla . Všem tuto doktorku foporučiji .

U paní doktorky jsem byla teprve před 3 dny, takže ještě nelze říci, zda mi její léčba pomohla či ne. Každopádně jak to tady tak čtu, asi jsem měla štěstí. Přišla jsem na objednání, v čekárně nebyl nikdo, vzala mě hned. Je trošku hr, ale na mě byla velice příjemná, vysvětlila mi vše co jsem potřebovala a když jsem odcházela tak se mě ještě ptala zda chci vysvětlit něco znovu a jeslti jsem všemu rozuměla. Je pravda, že během vyšetření člověka moc ke slovu nepustí. Ale já z ní mám velice příjemný pocit.

Byla jsem u paní doktorky několikrát s dítětem. Pokaždé jsem jsem odcházela rozčílená a znechucená. Dlouhá čekací doba - paní lékařka děti neobjednává. Mezi tím tam chodí dospělí objednaní pacienti. Pak pět minut v ordinaci, během nichž na Vás vychrlí spoustu vět, které ani nestačíte vnímat. Diskuse ani názor pacienta nepřichází v úvahu. Pratický lékař nás poslal do jihlavské nemocnice (bohužel). Nechci vypadat jako nezodpovědná matka, a proto vytrvávám. Pokud jsou všichni lékaři v této nemocnici takoví, měli by ji zrušit.

Měl jsem velmi těžké akné! A paní doktorka mě z toho dostala! patří Jí velké dík.teď mám jen drobné jizvičky. děkuji
info Icq 429 575 026

velmi doporučuji, myslim že je empatická ale když nelze zvladat ty hrozné fronty v čekarne, kde se lidi předbihají a nadavaji si...je to slyšet i dovnitř ambulance, nelze se divit, že má paní doktorka na každeho meně času...ale je výborna lekařka, málo který kožni lékař tady takovy je!!!

K paní doktorce chodím pravidelně a můžu jedině doporučit. Negativní komentáře tu absolutně nechápu. Pokud jde o léčbu akné, tak nevím, nevím jestli máme na Vysočině lepší lékařku. Já o žádné rozhodně nevím a i proto maximálně doporučuji...

Paní doktorku doporučuji, je to jeden z mála kožních v Jihlavě, která tomu rozumí.
Horší jsou ty čekací doby v čekárně.

Děkuji, ale už ne. Jako lékař mi nepomohla, jako člověk nepříjemná.

Jako jediná z hodně lékařů mi pomohla a vyléčila. Moc děkuji.

Vždycky mě vyslechne, ale je vidět, že toho má moc.. Hodinka v čekárně a samotný povídání s paní doktorkou na 3 minuty.. Jinak docela v pohodě..