Ordinace lékaře specialisty - urologie,
třída 9. května 1, Rumburk

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Ordinace lékaře specialisty - urologie, Jiný

profesionální i lidský přístup jak od paní doktorky tak i sestřiček moje poklona a poděkování za vaši práci

Umístění: Ordinace lékaře specialisty - urologie,

Jsem v její péči už pár let, proběhnul už i chirurgický zákrok s MUDr. Hambálkovou coby operatérem, po kterém se cítím velmi dobře a za její několikaletou celoroční péči ji tímto moc a moc děkuji. Pisálci negativních recenzi by se měli nejdříve zamyslet sami nad sebou !

Paní doktorka má lidský přístup. Při vyšetření vše vysvětluje a s pacientem stále hovoří. S vyšetřením jsem byla spokojená. Zdravotní sestra byla taktéž milá a ochotná.

Velice spokojen jak po odborné stránce tak s přístupem.

jsem velice spokojen jak po odborné stránce, přístupu i vybavení.

K paní doktorce jezdím několik let a s ošetřením jsem spokojen. Má poměrně širokou oprdinační dobu a i když preferuji pozdější hodiny, nikdy jsem nezaznamenal její únavu, nesoustředěnost, či snahu se posledních pacientů zbavit. Vyšetření se věnuje pozorně, o výsledcích mě vždy informovala tak, jak jsem vyžadoval a i tak, jak jsem byl schopen pochopit. Domnívám se, že celá řada výše uvedených negativních příspěvků ma jiný důvod. Závistiví a hloupí lidé by si měli zvyknout na ten fakt, že pracovitým se holt vede lépe. No a ti nemocní by měli akceptovat, že lékař není bůh.

Pani doktorka je vyborna. Diky ni se konecne dostavam ze svych zdrav.problemu. Za cele roky me nikdy nikde nebyly schopni nasadit odbornou lecbu az u pani doktorky Hambalkove. Je to sice beh na dlouho trat,ale svoji doktorce plne duveri a za vse dekuji. Pacientka Petra

Paní doktorku jsem poznal jako lékařku,která pacientovi maslouchá a pečlivě se mu věnuje.
Velmi ji doporučuji.

Nedoporučuji se u ní vůbec registrovat,on totiž potom rozhrabaného pacienta nikdo nechce.Budete schánět těžko jiného urologa ,jak někde řeknu že už jsem byl léčen urologem tak nikdo nemá zájem.Paní doktorka nenaslouchá potížím pacientů,má svůj názor,provede základní vyšetření a dálší že není potřeba.Byl jsem odporoučen ať si další vyšetření dohodnu jinde.Co platilo při jedné návštěvě při další už není pravda.Pacietů má dost tak co,ono do Rumburka taky žádnou kapacitu nedostanou.Otočte se na kramfleku a zdrhejte pryč.Volte raději větší město investice do cestovného se vám vrátí v lepší péči.Závažnější problém vám tu nevyřeší.

Paní doktorka je velmi vstřícná, snaží se pomoci a ví, co dělá. Čekací doba je dlouhá, ale ráda si počkám na odbornou a účinnou léčbu.