Mudr Štěpánka Hambálková

Uložit

Urolog Více

12 názor

Uložit


Adresa

Ordinace lékaře specialisty - urologie,
třída 9. května 1, Rumburk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil
Umístění: Ordinace lékaře specialisty - urologie, Jiný

profesionální i lidský přístup jak od paní doktorky tak i sestřiček moje poklona a poděkování za vaši práci

Ověřený profil
Umístění: Ordinace lékaře specialisty - urologie,

Jsem v její péči už pár let, proběhnul už i chirurgický zákrok s MUDr. Hambálkovou coby operatérem, po kterém se cítím velmi dobře a za její několikaletou celoroční péči ji tímto moc a moc děkuji. Pisálci negativních recenzi by se měli nejdříve zamyslet sami nad sebou !

V
Ověřený profil

Paní doktorka má lidský přístup. Při vyšetření vše vysvětluje a s pacientem stále hovoří. S vyšetřením jsem byla spokojená. Zdravotní sestra byla taktéž milá a ochotná.


G
Ověřený profil

Velice spokojen jak po odborné stránce tak s přístupem.


G
Ověřený profil

jsem velice spokojen jak po odborné stránce, přístupu i vybavení.


Ověřený profil

K paní doktorce jezdím několik let a s ošetřením jsem spokojen. Má poměrně širokou oprdinační dobu a i když preferuji pozdější hodiny, nikdy jsem nezaznamenal její únavu, nesoustředěnost, či snahu se posledních pacientů zbavit. Vyšetření se věnuje pozorně, o výsledcích mě vždy informovala tak, jak jsem vyžadoval a i tak, jak jsem byl schopen pochopit. Domnívám se, že celá řada výše uvedených negativních příspěvků ma jiný důvod. Závistiví a hloupí lidé by si měli zvyknout na ten fakt, že pracovitým se holt vede lépe. No a ti nemocní by měli akceptovat, že lékař není bůh.


Pani doktorka je vyborna. Diky ni se konecne dostavam ze svych zdrav.problemu. Za cele roky me nikdy nikde nebyly schopni nasadit odbornou lecbu az u pani doktorky Hambalkove. Je to sice beh na dlouho trat,ale svoji doktorce plne duveri a za vse dekuji. Pacientka Petra


Paní doktorku jsem poznal jako lékařku,která pacientovi maslouchá a pečlivě se mu věnuje.
Velmi ji doporučuji.


Ověřený profil

Nedoporučuji se u ní vůbec registrovat,on totiž potom rozhrabaného pacienta nikdo nechce.Budete schánět těžko jiného urologa ,jak někde řeknu že už jsem byl léčen urologem tak nikdo nemá zájem.Paní doktorka nenaslouchá potížím pacientů,má svůj názor,provede základní vyšetření a dálší že není potřeba.Byl jsem odporoučen ať si další vyšetření dohodnu jinde.Co platilo při jedné návštěvě při další už není pravda.Pacietů má dost tak co,ono do Rumburka taky žádnou kapacitu nedostanou.Otočte se na kramfleku a zdrhejte pryč.Volte raději větší město investice do cestovného se vám vrátí v lepší péči.Závažnější problém vám tu nevyřeší.


Paní doktorka je velmi vstřícná, snaží se pomoci a ví, co dělá. Čekací doba je dlouhá, ale ráda si počkám na odbornou a účinnou léčbu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti