Nemocnice Jihlava
Vrchlického 59, Jihlava

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Vynikající pani doktorka můj problem mi vysvětlila a dala rady jak se léčit musím doporučit všem mužům co se boji chodit na vyšetření už se těším až ji znovu navštívim ještě jednou dekuji pani doktorce Zizlavske

K paní doktorce jsem se dostal v rámci veřejné pozvánky na prevenční prohlídku. Paní doktorka je zcela prímovní a to po všech stránkách. Komunikuje i mejlmo, co ve zdravotnictví bohužel není pravidlem.
Na vyšetření její specialisace chodí mužové neradi (jestli vůbec), ale zajít k ní se obávat rozhodně nemusí. Naopak, já se na návštěvu za rok těším.

JP-B

,,,dnes jsem u paní doktorky ní byl pro mě dost choulostivém zákroku ...vše ok byla milá chápavá vstřícná vše podrobně vysvětlila jsem rád že si mě vylosovala o)

U paní doktorky Žižlavské jsem byla jen jednou a budu k paní doktorce tet docházet na pravidelné kontroly a muj první dojem je,velmi pozitivní.Paní doktorka Žižlavská je vstřícná,milá,ochotná vše vysvětlit,poradí a hlavně vám řekne jak se věci mají a nemaže vám med kolem pusy,no prostě je to lékařka taková jak má být,ze srdcem na pravém místě!Mužu jen vřele doporučit paní doktorku Žižlavskou.Pacientka Mullerová Bohumila

U PANÍ DOKTORKY ŽIŽLAVSKÉ, JSEM BYLA POUZE PÁRKRÁT NA VYŠETŘENÍ. PANÍ DOKTORKA JE VSTŘÍCNÁ,MILÁ A OCHOTNÁ. STEJNĚ JAKO PAN DOKTOR TRNKA. VŠEM MOHU PANA DOKTORA TRNKU,I PANÍ DOKTORKU ŽIŽLAVSKOU VŘELE DOPORUČIT.SE V ŠÍM CO SE TÝKÁ UROLOGICKÝCH POTÍŽÍ, SI OBA HRAVĚ DOKÁŽOU PORADIT A VYLÉČIT.I OBĚ SESTŘIČKY JSOU VSTŘÍCNÝ MILÍ A OCHOTNÝ.