Veterinární ordinace
Souhradní 114, Lipník nad Bečvou

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

MVDr. Monika Vítková je špičkový odborník a i když jsem jí znal už dříve z její činnosti kynologickém klubu, teprve jako veterinářku jsem poznal její empatii k lidem i ke zvířatům. Velmi cením, že na způsobu a provádění léčby se s ní mohu výborně domluvit. Také je velice vstřícná. Kastraci provedla u mojí feny naprosto skvěle a rozhodl jsem se, že budu za ní dojíždět z Přerova. Přeji aby se jí vše dařilo a ze své práce měla jenom radost. Také v soukromém životě ať má Boží požehnání.
Vladimír Došek, canisterapeut

Paní Vítková velice mila a VYBORNA veterinarka jezdim za ni s kralickem z Hranic na Morave a opravdu mi pani doktorka králička vylečila:-)
Za to veterinar v Hranicich stoji uplne za prt 3krat jsem byla za nim s kralickem a 3 se zanet kralickovi vratil :-(
a jen paní Vítková mi kralicka vylecila a ke zvíratkum se chova s tou nejvetsi laskou a peci :-)

Byla jsem dnes u paní veterinářky poprvé a rozhodně ne naposled. Milá, ochotná, pečlivá, je vidět, že ví co dělá a k naší Denisce se chovala moc pěkně. Musím tedy potvrdit všechny předchozí komentáře. DOPORUČUJI. :o) Hranické veteriny by se měly učit!!!

Výborná veterinářka, vřele všem majitelům zvířátek doporučuji. Milý, lidský přístup. Velmi ochotná.
Šárka Hanzlová

Erudovaná, zodpovědná veterinářka. Ke zvířatům se opravdu chová jako by byly její vlastní, věnuje Vám času kolik potřebujete, vše řádně vysvětlí, všem vřele doporučuji.

Výborný,profesionální přístup.Velká spokojenost.Paní Vítková je člověk na svém místě,jezdím za ní z Hranic na Moravě kde by si od ní někteří veterináři měli vzít příklad.

pěkný přístup ke zvířátkům - milá,laskavá. Odborně na výši, "jde s dobou", při kastraci 12ti leté ridgebačky precizní výkon. Velká spokojenost, doporučuji!

Výborná veterinářka, příjemný člověk, vše dobře vysvětlí. Má krásný vztah ke zvířatům, člověk na správném místě.

Nejlepší veterinářka s laskavým přístupem a velmi pečlivá a zodpovědná, má zlaté srdce a ke všem zvířátkům se chová jako by byly její vlastní!! Všem vřele doporučuji!!