Monika Šohajková, pediatr Uherské Hradiště

Monika Šohajková

Uložit

Pediatr Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 365, Uherské Hradiště
Uherskohradišťská nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Uherskohradišťská nemocnice Jiný

Paní doktorku můžu jenom doporučit. Ochotná, empatická, profesionální, respektuje i názory rodičů. Děti ji mají rády. Skvělá lékařka.


Setkala jsem se s paní doktorkou v nemocnici,je velice vstřícná ,chápavá a profesionální.Myslí ,že je pro děti velkou oporou.


velice dobrý lékař


Ověřeny pacient

Měla jsem příležitost vidět ji při práci jen při příjmu do nemocnice - působila velmi dobrým dojmem, příjemně a profesionálně.
Velice mi pomohla svou vstřícností a lidskostí při zdolání jiné nepříjemné situace v souvislosti se zdravotnictvím, jíž jsem musela čelit - tím jsem nabyla určité jistoty - pokud si budu ohledně dětí nejistá, nebudu se ostýchat ji oslovit a požádat o radu. Takový pocit je pro každou maminu dobrou kotvou, dík stěhování jsem už pár lékařů zažila a "komfort důvěry, že nejste na obtíž a že lze věc řešit" není vždy samozřejmostí.


Paní doktorka Šohajková je velice příjemná hodná paní,která to s dětma moc umí.Okamžitě pozná co děťátku je,umí ho utěšit a pohladit.Poradí,doporučí,je velice ochotná a vstřícná.Přála bych si aby byl takový každý doktor a nemusí to být jen dětský.Vřele všem doporučuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti