Monika Šohajková

Pediatr Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Uherskohradišťská nemocnice
Purkyňova 365, Uherské Hradiště

Paní doktorku mohu vřele doporučit.
Systém v ordinaci mají očividně nastavený velmi efektivně, vzhledem k počtu malých pacientů vše šlape a po předchozím objednání (což je dnes běžný standard) jsme v čekárně s dětmi nikdy nestrávili žádný čas navíc.
Paní doktroka je profesionální, komunikativní, energická, vždy dobře naladěná a k dětem velmi empatická.
Děkujeme za Vaši péči.

Umístění: Uherskohradišťská nemocnice Jiný

Paní doktorka Sohajkova,je velmi příjemná a profesionální.S malým k ní chodíme od narození (nyní 5let)a jsme velmi spokojeni. Mohu jen doporučit A to jsme ze Zlína a nemáme problém za tak hodnou paní doktorkou dojíždět.

Umístění: Uherskohradišťská nemocnice Jiný

Paní doktorku můžu jenom doporučit. Ochotná, empatická, profesionální, respektuje i názory rodičů. Děti ji mají rády. Skvělá lékařka.

Setkala jsem se s paní doktorkou v nemocnici,je velice vstřícná ,chápavá a profesionální.Myslí ,že je pro děti velkou oporou.

velice dobrý lékař

Měla jsem příležitost vidět ji při práci jen při příjmu do nemocnice - působila velmi dobrým dojmem, příjemně a profesionálně.
Velice mi pomohla svou vstřícností a lidskostí při zdolání jiné nepříjemné situace v souvislosti se zdravotnictvím, jíž jsem musela čelit - tím jsem nabyla určité jistoty - pokud si budu ohledně dětí nejistá, nebudu se ostýchat ji oslovit a požádat o radu. Takový pocit je pro každou maminu dobrou kotvou, dík stěhování jsem už pár lékařů zažila a "komfort důvěry, že nejste na obtíž a že lze věc řešit" není vždy samozřejmostí.

Paní doktorka Šohajková je velice příjemná hodná paní,která to s dětma moc umí.Okamžitě pozná co děťátku je,umí ho utěšit a pohladit.Poradí,doporučí,je velice ochotná a vstřícná.Přála bych si aby byl takový každý doktor a nemusí to být jen dětský.Vřele všem doporučuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!