Ord. lékaře specialisty - neurologie
Golovinova 1559, Kadaň

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Za mě výborná doktorka, v klidu mě vyslechla, řádně vyšetřila a navrhla léčbu..teď je jen otázkou, zda léčba zabere. Ale po návštěvě u této lékařky jsem přesvědčen, že pro mě udělala maximum.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - neurologie Jiný

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti, velmi milá, vyslechne si a poradí. Vždy při každé kontrole se usmívá, jednou jsem byla na kontrole ze svou mladší dcerkou a úplně v pohodě. Na paní doktorku si nemuho stěžovat. Když mám kontroli dané tak se i na paní doktorku těším.

Asi půl roku mě léčila vyhřezlou plotýnku a nakonec mi nabídla operaci s tím že už jsem veškerá léčení absolvoval a už nic jiného není.Našel jsem si fizioterapeutku-velmi šikovnou a za 2 měsíce bylo po problému,není to doktorka na svém místě.

Jsem moc zklamaná z přístupu paní doktorky, nedokáže naslouchat ani se vcítit do člověka, což je v tomto povolání dosti podstatný nedostatek. Vyšetřila mne standartními technikami, kvůli problémům se zády, ale nepustila mne ke slovu když jsem chtěla své problémy sdělit, prý kvůli tomu tam nejsem, jsem tam proto aby přišla na jádro problému. Závěr byl, že můžu být po prodělané borelioze na kterou mi nechala udělat testy...ale už jsem jí nemohla (!!!) říci, že tyto testy tuto nemoc vloni vyoučili..13 měsíců lékaři nevědí co mi je, věřila jsem ,že na to p.doktorka příjde a když mi vyhrkly slzy odsoudila mne jako člověka, který má problém s psychikou aniž by věděla jak moc mne problémy sužují a jak moc jsem doufala, že mi pomůže, poradí, nebo odpoví na pár otázek ohledně zdraví. Jak může někoho vyléčit když nenaslouchá co mu je?...Vždyť nejen z impulzů těla - nervů, pozná neurolog co pacientovi je, jsou snad důležité i příznaky.

Před operací páteře jsem u paní doktorky podstoupila vyšetření.Od operace mě odrazovala, protože jsem velmi štíhlá a její věta: "Vám nevadí, že zůstanete na vozíku?" mě překvapila, podle mého názoru to není lékař na svém místě. / do lékařské zprávy opravdu napsala: nedoporučuji operativní řešení/.

Na vozíku nejsem, operace mě zbavila mnohaletých bolestí zad.Pokud bych měla někdy navštívit neurologii, určitě ne v Kadani.

Ospale působící,bez zájmu vcítit se do problému pacienta.I se sestrou dávka arogance při oponování na věc

Paní doktorka mi napsala dobré léky na migrénu. Opravdu mi pomáhají. I přístup paní doktorky a její sestřičky nemá chybu.

Pani doktorka Šimečková je moc hodná, příjemná ,zodpovědná,prostě má všechna nej,to musí člověk přijít do její ordinace ,a potom teprve zjistí jak skvélé jsou pani doktorka a její sestřička Ivanka,chodím k nim už pěkných pár let musím říct,že mi pani doktorka moc pomáhá.Pani doktorko MOC DĚKUJI.

Vynikající lékařka děkuji za celou rodinu o zachránění života našeho bratra. Přejeme mnoho úspěchů a veliké díky

Nejlepší neuro.lékařka .