Neurologická ambulance
Talichova 825, Beroun

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Nejlepší doktorka v této odbornosti, kterou jsem kdy zažil. Pět hvězdiček je málo. Škoda slov prostě vždy pomůže.

pani doktorka, je milá,příjemná,ale něco jiného vám říká a něco jiného si myslí.Chodila jsem k paní doktorce 3 měsíce s bolestmi zad neúspěšně. Jelikož jsem marodila dlouho tak mě poslala do práce se slovy najděte si jinou práci kde nebudete ani sedět ani stát. A je vyléčeno kontrola za 3 měsíce.

Souhlasím. K pí doktorce jsem šla poprvé v 16 letech s bolestmi hlavy. Jasně mi naznačila, že jsem hypochondr, že v šestnácti letech není možné, aby měl člověk migrény. Nicméně nesnesitelné bolesti a zvracení se nedaly vydržet, proto jsem navštívila specialistu v Praze, ten mi sdělil, že i mnohdy desetileté děti mají migrény. Jsem ráda, že jsem ho vyhledala, díky němu mám prášky, které mi bolest potlačí.

Jestli má někdo bolesti a je mladý, jako já s hlavou, jste určitě hypochondr!!!

Velmi příjemná a vzděláná paní doktorka. Ochotná pomoci pacientovi se zdravotními problémi. Já osobně jsem ji velice zavázána, protože kdykoliv jsem se na ni obrátila se zdravotními problémi odborně mi vždy pomohla.Je velice důsledná a svědomitá mnohokrát ji za vše děkuji

po profesionální stránce mohu doporučit, problém je v tom, že jste-li objednán, stejně čekáte hodně dlouho, než na Vás přijde řada :-/

Perfektní jak po stránce profesionální, tak lidské. Paní doktorka je milá, ochotná, usměvavá a vždy mi pomohla od bolesti. Kéž by bylo takových lékařů v Berouně více!!!!!!!

velmi příjemná,vždy ochotná a usměvavá a vždy mi pomohla

paní doktorka je velmi příjemná a ochotná pomoci, a důkladná, děkuji jí mnohokrát

dobra ochotna