Monika Bařinová, alergolog Hodonín

MUDr. Monika Bařinová

Uložit

Alergolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Alergie, astma

Paní doktorka je velmi příjemná, chodím do ordinace už dlouho a nad míru spokojená. Úžasný přístup a vždy mi pomůže od problémů Sestřička taktéž, příjemná, milá.


G
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, komunikace s ní byla vždy bezproblémová i organizace svého času a respektování času druhých je velmi dobrá. Bohužel po lékařské stránce už je to slabší. Za dva roky léčení astmatu jsem nepocítila žádný pokrok. Po změně lékaře, provedení testů, které paní doktorka neprováděla a vysazení léků a nasazení jiných jsem do měsíce cítila značnou změnu k lepšímu. Již nemusím tak často používat sos astmatické spreje ani se tolik hlídat a obecně se cítím lépe. Po odborné stránce tedy nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Vynikající a velmi lidský přístup, vše vysvětlí, stále úsměv na tváři. Sestřička také velmi milá, ochotná. Mohu jen doporučit, a jsem rád že chodím zde.


Paní doktorka je opravdu nejskvělejší lékařkou, kterou jsem zatím potkala.Můžu jen doporučit, perfektní přístup, profesionalita a stále úsměv na tvářil.


G

Se vším, co tu pacienti píší souhlasím, ještě připisuji, že i sestřička je velmi milá a příjemná. Tak takoví by měli být všichni lékaři, protože nemocný pacient hodně trpí nepříjemným přístupem. A toto je krásný přístup od pani Doktorky, u které pocíte klid a mír ve své nemoci.....


I

Souhlasím se všemi předchozími hodnoceními - paní doktorka je opravdu člověk na svém místě jak přístupem tak po odborné stránce.


L

Velmi ochotná,příjemná,milá,důsledná,nic neponechá náhodě.Perfektní přístup jak k dětem tak i k dospělým.Byla jsem u paní doktorky se synem a vše nám důsledně vysvětlila,povzbudila,poradila.Z naší strany naprostá spokojenost.Děkujeme..


M

Velmi ochotná a milá paní doktorka. K pacientům - dětem má perfektní přístup a je velmi vnímavá. Děti ji mají rády a v její ordinaci má pacient dojem, že je pro paní doktorku tím jediným pacientem pod sluncem. Děkuji paní doktorce za léčbu dcerky.


J

příjemná paní doktorka, 100% odbornice, 100% přístup k pacientovi.


M

Škoda,že nejde paní doktorka naklonovat.To bylo více sympatických fundovaných a slušných doktorů.Doporučuji.Chodím k ní s dcerou a její přístup je vždy milý a profesionální.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti