Mojmír Svoboda, ortoped Krnov

Mojmír Svoboda

Ortoped Více

Horova 1, Krnov
Odborný lékař ortopedie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

lezel jsem na ortopedickem odeleni v Krnove uz po druhe a jsem nadmiru spokojen,sestricky ochotne a pracovite! a primar Mojmir Svoboda velice ochotny,vstricny mne vysetril a urcil okamzite spravnou diagnozu zbavil mne velike bolesti ktera mne dlouho trapila.Jsem mu velice vdecny a chci mu moc podekovat,jsem z Bohumina a nebudu vahat pri potrebe pomoci prijet za primarem Svobodou do Krnova jeto primar nejvysich kvalit s lidskym pristupem.

Pan primář Mojmír Svoboda je bezkonkurenční ortoped,mé hodnocení na něj,je nejlepší,které jsem kdy komu dala.Je to neskutečný odborník,lidský,obětavý s krásným přístupem k pacientům.Nemám výhrady ani k jeho kolegům,všichni v jeho týmu jsou skvělí a já jim za vše děkuji,operovali mi oba kyčelní klouby a já teď opět běhám,jak atletka.

V listopadu 2011 provedl pan primář výměnu kýčelního kloubu mé manželce,která byla opravdu ve špatném stavu.Dle vyjádření mé paní se s takovou profesionalitou u lékaře ještě nesetkala.Rovněž péče zdravotních sester a ostatního personálu na vysoké úrovni.Dovolte mi poděkovat za manželku a přeji všem nemocným lékaře jako je primář p.Svoboda Mojmír a personál této nemocnice.

Děkuji Zlámal Jan
Bohumín

mám operované kyčelní klouby a jsem spokojen.
V Opavě mne podvedli dali můj pořadník jinéu
pacientovi ale jsem rád že to tak dopadlo.
Děkuji za to MUDR Svobodovi.

Je odborník a má lidský přístup k člověku

Velice spokojená. Lidský přístup. Příjemný člověk

Vynikající lékař, ihned mi rozpoznal a určil diagnózu. Profesionálně mi provedl operaci kolena a od té doby nemám žádné problémy. Kdykoli budu potřebovat pomoct, zvolím pouze MUDr. Svobodu

operoval mi kyčel moderní metodou hip resurfacing- náhrada povrchu a miniinvasivně a výsledek je super!!!

Před několika roky jsem měl bohužel úraz a po nezdařené léčbě v opavské ortopedii jsem měl to štěstí, že jsem při hledání pomoci narazil na p. doktora Svobodu. Byl velmi vstřícný a velmi mi pomohl. Koleno mi odoperoval a zbavil mě bolesti, která mě dlouhodobě trápila. Jsem mu vděčný a při potřebě pomoci ortopeda nebudu váhat a přijet z Opavy do Krnova za ním.