Odborný lékař ortopedie
Horova 1, Krnov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Děkuji personálu ortopedické oddělení. Za velice profesionální a lidský přístup při hospitalizaci. Byl jsem hospitalizovan 14.3.2024 na TEP. Moc děkuji

Je to už dávno jak jsem tam byla na první operaci koleního kloubu v roce 1997 ten je v pořádku díky panu primaři Mojmírovi Svobodovi v roce 1998 jsem byla s druhým kolenem a bylo to samé perfeketní kolektív sestřiček a všech lékářu rehabilitací ten přístup ke všem pacientum cítila jsem se jako doma a je to zásluha a velké díky pod vedením primáře Svobody
Dodnes tam jezdím na kontrolu a ráda
S pozdravem Kavanová

lezel jsem na ortopedickem odeleni v Krnove uz po druhe a jsem nadmiru spokojen,sestricky ochotne a pracovite! a primar Mojmir Svoboda velice ochotny,vstricny mne vysetril a urcil okamzite spravnou diagnozu zbavil mne velike bolesti ktera mne dlouho trapila.Jsem mu velice vdecny a chci mu moc podekovat,jsem z Bohumina a nebudu vahat pri potrebe pomoci prijet za primarem Svobodou do Krnova jeto primar nejvysich kvalit s lidskym pristupem.

Pan primář Mojmír Svoboda je bezkonkurenční ortoped,mé hodnocení na něj,je nejlepší,které jsem kdy komu dala.Je to neskutečný odborník,lidský,obětavý s krásným přístupem k pacientům.Nemám výhrady ani k jeho kolegům,všichni v jeho týmu jsou skvělí a já jim za vše děkuji,operovali mi oba kyčelní klouby a já teď opět běhám,jak atletka.

V listopadu 2011 provedl pan primář výměnu kýčelního kloubu mé manželce,která byla opravdu ve špatném stavu.Dle vyjádření mé paní se s takovou profesionalitou u lékaře ještě nesetkala.Rovněž péče zdravotních sester a ostatního personálu na vysoké úrovni.Dovolte mi poděkovat za manželku a přeji všem nemocným lékaře jako je primář p.Svoboda Mojmír a personál této nemocnice.

Děkuji Zlámal Jan
Bohumín

mám operované kyčelní klouby a jsem spokojen.
V Opavě mne podvedli dali můj pořadník jinéu
pacientovi ale jsem rád že to tak dopadlo.
Děkuji za to MUDR Svobodovi.

Je odborník a má lidský přístup k člověku

Velice spokojená. Lidský přístup. Příjemný člověk

Vynikající lékař, ihned mi rozpoznal a určil diagnózu. Profesionálně mi provedl operaci kolena a od té doby nemám žádné problémy. Kdykoli budu potřebovat pomoct, zvolím pouze MUDr. Svobodu

operoval mi kyčel moderní metodou hip resurfacing- náhrada povrchu a miniinvasivně a výsledek je super!!!