Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horova 1, Krnov
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Je to už dávno jak jsem tam byla na první operaci koleního kloubu v roce 1997 ten je v pořádku díky panu primaři Mojmírovi Svobodovi v roce 1998 jsem byla s druhým kolenem a bylo to samé perfeketní kolektív sestřiček a všech lékářu rehabilitací ten přístup ke všem pacientum cítila jsem se jako doma a je to zásluha a velké díky pod vedením primáře Svobody
Dodnes tam jezdím na kontrolu a ráda
S pozdravem Kavanová

I
Ověřeny pacient

lezel jsem na ortopedickem odeleni v Krnove uz po druhe a jsem nadmiru spokojen,sestricky ochotne a pracovite! a primar Mojmir Svoboda velice ochotny,vstricny mne vysetril a urcil okamzite spravnou diagnozu zbavil mne velike bolesti ktera mne dlouho trapila.Jsem mu velice vdecny a chci mu moc podekovat,jsem z Bohumina a nebudu vahat pri potrebe pomoci prijet za primarem Svobodou do Krnova jeto primar nejvysich kvalit s lidskym pristupem.

V
Ověřeny pacient

Pan primář Mojmír Svoboda je bezkonkurenční ortoped,mé hodnocení na něj,je nejlepší,které jsem kdy komu dala.Je to neskutečný odborník,lidský,obětavý s krásným přístupem k pacientům.Nemám výhrady ani k jeho kolegům,všichni v jeho týmu jsou skvělí a já jim za vše děkuji,operovali mi oba kyčelní klouby a já teď opět běhám,jak atletka.

V listopadu 2011 provedl pan primář výměnu kýčelního kloubu mé manželce,která byla opravdu ve špatném stavu.Dle vyjádření mé paní se s takovou profesionalitou u lékaře ještě nesetkala.Rovněž péče zdravotních sester a ostatního personálu na vysoké úrovni.Dovolte mi poděkovat za manželku a přeji všem nemocným lékaře jako je primář p.Svoboda Mojmír a personál této nemocnice.


Děkuji Zlámal Jan
Bohumín

mám operované kyčelní klouby a jsem spokojen.
V Opavě mne podvedli dali můj pořadník jinéu
pacientovi ale jsem rád že to tak dopadlo.
Děkuji za to MUDR Svobodovi.

Je odborník a má lidský přístup k člověku

Velice spokojená. Lidský přístup. Příjemný člověk

Vynikající lékař, ihned mi rozpoznal a určil diagnózu. Profesionálně mi provedl operaci kolena a od té doby nemám žádné problémy. Kdykoli budu potřebovat pomoct, zvolím pouze MUDr. Svobodu

P

operoval mi kyčel moderní metodou hip resurfacing- náhrada povrchu a miniinvasivně a výsledek je super!!!

H

Před několika roky jsem měl bohužel úraz a po nezdařené léčbě v opavské ortopedii jsem měl to štěstí, že jsem při hledání pomoci narazil na p. doktora Svobodu. Byl velmi vstřícný a velmi mi pomohl. Koleno mi odoperoval a zbavil mě bolesti, která mě dlouhodobě trápila. Jsem mu vděčný a při potřebě pomoci ortopeda nebudu váhat a přijet z Opavy do Krnova za ním.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti