Adresa

Chomutov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Podle mě špatně odstrněné bradavice na noze, po zmražení dusíkem se začínají ihned znovu oběvovat, někdy hned po zahojení, někdy se to ani nestihne zatáhnout, dokonce jedna bradavice vymražená těsně vedle. Většinou mám víc bradavic najednou, takže nejen že to bolí, ale taky utratíte peníze za neúčinou a bolestivou léčbu. Podle pana doktora jsou leptací metody z lékárny zdlouhavé a neúčiné (zato tohle účiné je....)Snad JEDINOU výhodou je autobusová zastávka před ordinací, příště ale už raději k paní doktorce v nemocnici, a mezi tím leptat, leptat, leptat, dokud to nevyleptám...


M
Ověřeny pacient

Vzdělaný lékař, ochotný, velmi poučuje s výsměchem ve tváři nebo jsem od něj dostal neúplné info. Musí se s ním mluvit.Neposlouchá pacienta ikdyž k němu chodím často se stejnými věcmi a postup navržený který stejně tak dopadne (opakovaný způsob léčby) tak stejně dopadne neakceptuje. Tak udělal věc třeba na 2x (stalo se to jednou, ale byl sem naštvaný, po noční, čekat - prac. doba, opět 30,-kč) nebo trvá než navrhne jiné řešení.
Přijde mi, že léčí všeobecně (pomůže) , ale chybí mu se s pacientem věnovat problému více do hloubky a jaké jsou všechny možnosti léčby.


Jan


Když mi bylo 17 tak jsem u něj byla a osočil mě z toho že mám pohlavní chorobu, řekla jsem mu že to skoro není možné jelikož jsem měla v tu dobu jednoho partnera se kterým jsem spala po roce a on i já jsme měli poprvé. Vůbec by mi nevadilo kdyby udělal testy a mlčel,on mi však udělal přednášku o tom že se mám vrátit na dětská hřiště a né myslet na sex, připadala jsem si jako špína a s prominutím coura. V dnešní době mají sex 13ti leté děti, já měla své poprvé v 17ti a dodnes lituju toho že jsem se nachala tak urazit, že jsem něco neřekla. Nakonec jsem měla akutní zánět močového měchýře, omluvy jsem se ale nedočkala.


přišla jsem,řekla problém a bylo mi pomoženo


Ověřeny pacient

pan MUDr. Kozel se přestěhoval na Písečnou v Chomutově (nad lékárnou)Jako kožní lékař nepotřebuje vědět o pacientovi a jeho famílii podrobnosti a nepotřebuje dělat na pacouše ťuťuťu....Chce vědět,odkdy vaše problémy trvají a za jakých okolností k nim došlo.Jinak čekárnu má plnou,ale nové pacienty bere.V po a st je tam do 17h.


Je to vynikajici odbornik a jeho osobni pristup k pacientovi je plne profesionalni a zaroven taktni a vstricny.


Lidi se s doktorem pohádaj a pak někoho hodnotí


K panu lékaři chodím už delší dobu a nemohu si na nic stěžovat. Ve své práci je velice pečlivý a když jsem potřebovala léčbu, byla efektivní.


K

operoval mi nohu a bez uspání


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti