Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Y

Lékařka dobrá, ale neumí si zorganizovat čas. Když jste objednaní na devátou, a ono je po dvanácté a na vás stále ještě nepřišla řada, tak už je to skutečně k uzoufání. Kdyby to bylo jednou, tak nic neřeknu, jenže ono je to pokaždé a vzhledem k tomu že tam musím chodit 6 do roka... no prostě děs. A pokud se to vážně rychleji nestíhá, tak ať objednávají pacienty v rozmezí 20 minut, když je mezi nimi takový interval, a né napsat si tam na jednu hodinu 6-10 pacientů a pak argumentovat tím že toho mají hodně, a ještě mě pak sestra okřikne, že po třech hodinách čekání si dovolím zaklepat na dveře, když tam mají napsáno "vyčkejte..". A na to se i doktorka ještě diví, když se konečně dostanu na řadu, proč mám tlak 150 a z čeho jsem tak rozčílenenej...

V celku s všemi názory můžu souhlasit, ale já mám trochu i jinou zkušenost. Asi před 2 roky jsem byl pozván na koloskopii. Nakonec paní doktorka na mě neměla čas, a tak mi ji provedl její kolega. Ten ještě v narkóze mi sdělil, že se léčba Crohnovy choroby pomocí Humíry nelepší, takže mi ji vysadí a ať si dám vyoperovat tlusté střevo.( Před podáváním Humíry jsem chodil na WC i 60 x za den, v době vyšetření jen 6 x.) Dále mi sdělil, že jestli chci, tak ať si na paní doktorku počkám, ale že na mne bude mít čas až po 14 hod. a stejně nic jiného mi neřekne, že výsledky budou za čtrnáct dní. Při dalším vyšetření jsem paní doktorce řekl co si myslím o slovech pana doktora. Ta mi sdělila, že on to tak nemyslel ale že mám ve střevě polyp, který se musí sledovat a zároveň mě objedná do Ostravy na jeho odstranění a že mi termín sdělí telefonicky. Když se měsíc ni nedělo, tak jsem zavolal já. Bylo mi sděleno že tam musí zavolat a připomenout se. Po dalších 2 měsících jsem kontaktoval paní doktoru znova, ta mi sdělila, že zatím nic nového. Zopakoval jsem dotaz ještě jedou, kdy mi paní doktorka řekla ať již nevolám, že má moji složku stále na stole že mi určitě zavolá. Tak čekám a asi marně a umřu i s tím polyp.

Byla jsem u paní doktorky poprvé a byla jsem velice spokojená..vstřícná, milá, chápající prostě lékař na správném místě se srdcem ..už jen to když vám lékař podá ruku dělá na člověka dojem a starost o samého pacienta..zatim veliká spokojenost !!!!!!!!!!!!!!

Souhlasím částečně s YP. Čekací doba je příšerná a objednávací systém nechápu už několik let, ale myslím, že je to systém sester a ne MUDr.Volfové. MUDr.Volfová je úžasná lékařka, která má také lidské srdce a pomůže i s jinými problémy, než jen se zdravotnímy. Umí vyslechnout, podpořit a doufám, že je jí to opětováno. Moc děkuji za váš skvělý přístup.

Dobrý den,vše co se píše o MuDr Volfové je naprostá pravda.je to naprosto úžasný človíček,lidská bytost,to se v dnešním světě hledá jak jehla v kupce sena.I jako lékařka mimo svůj obor,je ůžasná.Má pochopení pro starší lidi,pomůže a je k nim vlídná.Za to ji patří velký díky,štísko v životě!

Souhlasím s předešlým hodnocím, paní doktorka je příjemná, vše vysvětlí.

Jsem velmi spokojen s paní MUDr. Volfovou, protože mě s přestávkami léčí již snad 26 let. Je velmi přístupná a milá v jednání. Mám k ní důvěru, protože vždy zbaví zdravotních problémů, i když jsme si vědom, že dlouhodobě zjištěná gastritida se nedá úplně vyléčit a musí se udržovat příslušnými léčivy, pravidelnými kontrolami a udržování zdravotního stylu. A ten zatím mám, hodně se pohybuji, plavu a jezdím na kole. Nechci ale ani opomenout, že jsem byl i v péči pana MUDr. Vaňáska a to jak v období, kdy ordinuje s paní doktorkou Volfonou v hradecké III. poliklinice a hlavně pak na období, kdy oba pracovali v hradecké fakultní nemocnici. To je moje krátké vyznání.

Paní doktorku si nemůžu vynachválit, už jem si myslela,že mi s mojí nemocí nikdo nepomůže, ale paní Dr. Volfová mi pomohla a nvíc vždy, když jsme k ní přišla byla velice milá a vstřícná!Dojížděla jsem z Prahy,ale stálo to zato!moc jí děkuji

Dle mých zkušeností nejlepší lékařka,ve své specializaci,v ČR..lékařka,která samozřejmě,nejen,že perfektně ovládá medicínu,což je samozřejmost,ale zároveň léčí těmi nejmodernějsími dostupnými metodami a léky,které je zde možno dostat...To vše by nebylo nic divného,jenže tato lékařka je mimo jiné také naprosto úžasný člověk,který chce opravdu pomáhat lidem..a každému pacientovi věnuje maximální pozornost i péči,nepředstíranou a hranou,což v kombinaci s jejími znalostmi,tvoří absolutní bezkonkurenčnost mezi lékaři,které jsem měla možnost navštívit..a že jich nebylo málo... Do této chvíle jsem se zatím nesetkala s nikým podobným z řad lékařů,ale jsem vděčná za příležitost,poznat tuto lékařku a bylo mi absolutní ctí,nechat se léčit od paní dr.Volfové...
Ulrichová J.