alej Svobody 80, Plzeň
Plastická chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Podstoupila jsem operaci víček. I když nejsem ještě zcela zhojena, s výsledem zákroku i s přístupem paní doktorky jsem byla velmi spokojená.

Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Paní doktorka Průchová je skvělá, precizní a ochotná. Podstoupila jsem u ní labioplastiku a jsem velmi spokojená. Vše vysvětlila, ochotně odpovídala na mé otázky a byla opravdu velmi trpělivá. Operace proběhla úplně v pořádku a hojení také. Týden po zákroku mě objednala na kontrolu, takže se zajímá o své pacienty i po odvedené práci. Maximální spokojenost.

Umístění: Plastická chirurgie plastická operace víček

Paní doktorka dělá operace víček jak ve fabrice na pásu,bez jakékoliv konzultace i s opravou kterou mi udělala jsem nebyla spokojená.Proč se operace nepovedla má také spoustu výmluv.Po zákroku a vyndání stehů už nemá zájem pacienty vidět a těžko se jí dovoláte.Jiní lékaři si své pacienty zvou ještě 3x aby se přesvědčili,že operace dopadla dobře.Což tady v žádném případě nehrozí.Nedoporučuji!!!!!!!!!

Důrazně varuji před návštěvou. Jsem nespokojena s provedeným zákrokem.

Paní doktorka Průchová je velice milá a šikovná lékařka. Byla jsem u ní na zvětšení prsou. S péčí před operací jsem byla velice spokojena. Vše mi do detailu vysvětlila.Samotná operace proběhla jak měla.S pooperační péčí paní doktorky a personálu jsem byla taktéž velmi spokojena. Můžu jen doporučit.

Paní Průchová mi dělala operaci nosu, komunikace s ní byla příjemná do té doby, dokud mi nesundala sádru, když viděla jak nos vypadá po operaci, poznala jsem to na jejich očích, než jsem vstala a šla k zrcadlu a pak se jen vymlouvala, vymlouvala, nebyla k zastižení a byla jsem na kontrolách v Plzni horký brambor ostaních lékařů, bále se že jí budu dělat problémy.Mělo mě varovat už to, že mi neukázala foto svých Rhinoplastik, asi jich za sebou tolik nemá, k ní nikdy více, milá ale nešikovná.

Příjemná, ochotná, vše vysvětlí. Jen ten výsledek není 100%.

Velmi milá, příjemná, ochotná, vstřícná, nabídla možnosti, příp. další postup - výsledek operace super!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den chtěla jsem se zeptat jestli je možné ze mám po zmenšení prsu otekle břicho ? Jsem 3 neděle po zákroku .jinak vše ostatní je v pohodě dekuji.

Dobrý den, je to možné, není oteklé, ale nafouklé zpomalenou činností střev. Samo se to upraví.
    S pozdravem
    Dr.Průchová

MUDr. Miroslava Průchová

Dobrý den,
    tukem penis neprodloužíte, pouze může být tlustší. Tuto metodu naše pracoviště nedělá, musíte se obrátit na lékaře, kteří se specializují na úpravu genitálu.
    S pozdravem dr.Průchová

MUDr. Miroslava Průchová