Plastická chirurgie
alej Svobody 80, Plzeň

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Jsem druhý měsíc po operaci prsou. Můj problém byl, že kolem prsů jsem měla obrovské strie, které se mi utvořily kvůli užívaní kortikoidů a tato místa se mi otevírala a častokrát hnisala. Jsem těžký atopik a astmatik. Žádný z doktorů, kde jsem byla mne nechtěl odoperovat, ač bolest byla nesnesitelná.
Děkuji za paní doktorku, která mě lidským přístupem vyslechla, poradila a podpořila a operaci provedla na jedničku s hvězdou. Za tento výkon by zasloužila snad i nějaké ocenění. Škoda, že sem nejde vložit foto, protože to s čím jsem trpěla tak dlouho byl měl vidět asi každý.
A tímto bych chtěla paní doktorce poděkovat za to, že mi vlastně dala další šanci na to žít svůj život bez bolesti, kvalitně a s pěknými prsy...je to machr ;)

Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Podstoupila jsem augmentaci prsou, Za mě naprostá spokojenost! Skvělá práce, přístup, prostředí. Prostě TOP!! Z Velikosti 70A mám krásné, ale hlavně prirozené 75C-D, ještě nejsem po úpné rekonvalescenci, prsa si ještě ,,sednou,,. Vše jsem nechala na paní doktorce, aby psa byla přirozená a mám 275ml, pod sval, umistení podprsní rýhou a vypadá to už po pár dnech po operaci skvostně! Co se týče péče a prostředí, můžu za sebe říct, že srovnatelné s jakoukoliv soukromou klinikou! Splnila jsem si svůj sen a paní doktorce touto cestou mnohokrát děkuji za skvěle odvedenou práci!

Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Podstoupila jsem operaci víček. I když nejsem ještě zcela zhojena, s výsledem zákroku i s přístupem paní doktorky jsem byla velmi spokojená.

Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Paní doktorka Průchová je skvělá, precizní a ochotná. Podstoupila jsem u ní labioplastiku a jsem velmi spokojená. Vše vysvětlila, ochotně odpovídala na mé otázky a byla opravdu velmi trpělivá. Operace proběhla úplně v pořádku a hojení také. Týden po zákroku mě objednala na kontrolu, takže se zajímá o své pacienty i po odvedené práci. Maximální spokojenost.

Umístění: Plastická chirurgie plastická operace víček

Paní doktorka dělá operace víček jak ve fabrice na pásu,bez jakékoliv konzultace i s opravou kterou mi udělala jsem nebyla spokojená.Proč se operace nepovedla má také spoustu výmluv.Po zákroku a vyndání stehů už nemá zájem pacienty vidět a těžko se jí dovoláte.Jiní lékaři si své pacienty zvou ještě 3x aby se přesvědčili,že operace dopadla dobře.Což tady v žádném případě nehrozí.Nedoporučuji!!!!!!!!!

Důrazně varuji před návštěvou. Jsem nespokojena s provedeným zákrokem.

Paní doktorka Průchová je velice milá a šikovná lékařka. Byla jsem u ní na zvětšení prsou. S péčí před operací jsem byla velice spokojena. Vše mi do detailu vysvětlila.Samotná operace proběhla jak měla.S pooperační péčí paní doktorky a personálu jsem byla taktéž velmi spokojena. Můžu jen doporučit.

Paní Průchová mi dělala operaci nosu, komunikace s ní byla příjemná do té doby, dokud mi nesundala sádru, když viděla jak nos vypadá po operaci, poznala jsem to na jejich očích, než jsem vstala a šla k zrcadlu a pak se jen vymlouvala, vymlouvala, nebyla k zastižení a byla jsem na kontrolách v Plzni horký brambor ostaních lékařů, bále se že jí budu dělat problémy.Mělo mě varovat už to, že mi neukázala foto svých Rhinoplastik, asi jich za sebou tolik nemá, k ní nikdy více, milá ale nešikovná.

Příjemná, ochotná, vše vysvětlí. Jen ten výsledek není 100%.

Velmi milá, příjemná, ochotná, vstřícná, nabídla možnosti, příp. další postup - výsledek operace super!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den chtěla jsem se zeptat jestli je možné ze mám po zmenšení prsu otekle břicho ? Jsem 3 neděle po zákroku .jinak vše ostatní je v pohodě dekuji.

Dobrý den, je to možné, není oteklé, ale nafouklé zpomalenou činností střev. Samo se to upraví.
S pozdravem
Dr.Průchová

MUDr. Miroslava Průchová

Dobrý den, nevím, zda sem tento dotaz úplně patří. Přemýšlím nad prodloužením penisu. Je to nějakou metodou, kdy vám z těla odeberou tuk a dají ho do penisu, čímž se vám zvětší. Můj dotaz zní, zda jsou po operaci nějaké bolesti nebo zda můžou nastat po operaci nějaké komplikace? A zda je to problém do budoucna po zdravotní stránce. Děkuji za odpověď

tukem penis neprodloužíte, pouze může být tlustší. Tuto metodu naše pracoviště nedělá, musíte se obrátit na lékaře, kteří se specializují na úpravu genitálu.
S pozdravem dr.Průchová

MUDr. Miroslava Průchová