Miroslava Průchová, plastický chirurg Plzeň

MUDr. Miroslava Průchová

Plastický chirurg Více

9 názorů

Uložit


Adresa

alej Svobody 80, Plzeň
Plastická chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
9 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
V
Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Podstoupila jsem augmentaci prsou, Za mě naprostá spokojenost! Skvělá práce, přístup, prostředí. Prostě TOP!! Z Velikosti 70A mám krásné, ale hlavně prirozené 75C-D, ještě nejsem po úpné rekonvalescenci, prsa si ještě ,,sednou,,. Vše jsem nechala na paní doktorce, aby psa byla přirozená a mám 275ml, pod sval, umistení podprsní rýhou a vypadá to už po pár dnech po operaci skvostně! Co se týče péče a prostředí, můžu za sebe říct, že srovnatelné s jakoukoliv soukromou klinikou! Splnila jsem si svůj sen a paní doktorce touto cestou mnohokrát děkuji za skvěle odvedenou práci!


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Podstoupila jsem operaci víček. I když nejsem ještě zcela zhojena, s výsledem zákroku i s přístupem paní doktorky jsem byla velmi spokojená.


V
Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Paní doktorka Průchová je skvělá, precizní a ochotná. Podstoupila jsem u ní labioplastiku a jsem velmi spokojená. Vše vysvětlila, ochotně odpovídala na mé otázky a byla opravdu velmi trpělivá. Operace proběhla úplně v pořádku a hojení také. Týden po zákroku mě objednala na kontrolu, takže se zajímá o své pacienty i po odvedené práci. Maximální spokojenost.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Plastická chirurgie plastická operace víček

Paní doktorka dělá operace víček jak ve fabrice na pásu,bez jakékoliv konzultace i s opravou kterou mi udělala jsem nebyla spokojená.Proč se operace nepovedla má také spoustu výmluv.Po zákroku a vyndání stehů už nemá zájem pacienty vidět a těžko se jí dovoláte.Jiní lékaři si své pacienty zvou ještě 3x aby se přesvědčili,že operace dopadla dobře.Což tady v žádném případě nehrozí.Nedoporučuji!!!!!!!!!


H
Ověřeny pacient

Důrazně varuji před návštěvou. Jsem nespokojena s provedeným zákrokem.


Paní doktorka Průchová je velice milá a šikovná lékařka. Byla jsem u ní na zvětšení prsou. S péčí před operací jsem byla velice spokojena. Vše mi do detailu vysvětlila.Samotná operace proběhla jak měla.S pooperační péčí paní doktorky a personálu jsem byla taktéž velmi spokojena. Můžu jen doporučit.


Paní Průchová mi dělala operaci nosu, komunikace s ní byla příjemná do té doby, dokud mi nesundala sádru, když viděla jak nos vypadá po operaci, poznala jsem to na jejich očích, než jsem vstala a šla k zrcadlu a pak se jen vymlouvala, vymlouvala, nebyla k zastižení a byla jsem na kontrolách v Plzni horký brambor ostaních lékařů, bále se že jí budu dělat problémy.Mělo mě varovat už to, že mi neukázala foto svých Rhinoplastik, asi jich za sebou tolik nemá, k ní nikdy více, milá ale nešikovná.


Ověřeny pacient

Příjemná, ochotná, vše vysvětlí. Jen ten výsledek není 100%.


Velmi milá, příjemná, ochotná, vstřícná, nabídla možnosti, příp. další postup - výsledek operace super!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry den chtěla jsem se zeptat jestli je možné ze mám po zmenšení prsu otekle břicho ? Jsem 3 neděle po zákroku .jinak vše ostatní je v pohodě dekuji.

  Dobrý den, je to možné, není oteklé, ale nafouklé zpomalenou činností střev. Samo se to upraví.
  S pozdravem
  Dr.Průchová

  MUDr. Miroslava Průchová

 • Dobrý den, nevím, zda sem tento dotaz úplně patří. Přemýšlím nad prodloužením penisu. Je to nějakou metodou, kdy vám z těla odeberou tuk a dají ho do penisu, čímž se vám zvětší. Můj dotaz zní, zda jsou po operaci nějaké bolesti nebo zda můžou nastat po operaci nějaké komplikace? A zda je to problém do budoucna po zdravotní stránce. Děkuji za odpověď

  Dobrý den,
  tukem penis neprodloužíte, pouze může být tlustší. Tuto metodu naše pracoviště nedělá, musíte se obrátit na lékaře, kteří se specializují na úpravu genitálu.
  S pozdravem dr.Průchová

  MUDr. Miroslava Průchová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti