Sam. ord. lék. spec. - ortodon. s lab.
Jihoslovanská 465, Vrchlabí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Sam. ord. lék. spec. - ortodon. s lab. Špatně srostlé zuby

Naprostá nespokojenost, dceři nechala vytrhnout špičáky i když to nebylo vůbec nutné také ji vytrhla další dva zuby za nimi takže má v puse o dva zuby méně a nic se nevyřešilo ani nošením rovnátek, jenom to stalo zbytečně peníze a zuby už ji nikdo nevrátí, mimo to se ráda vykecava s někým po telefonu a samotného pacienta si moc nevšimne už nikdy více, nedoporučuji

S radostí jsem od této paní doktorky odešla, místo, aby se věnovala zubům, raději si povídala (asi) s manželem o tom, co má nakoupit k večeři. Já i moje rodina jsem po cca 3 letech od ní odešli, všichni jsme byli nespokojeni. Při každé pravidelné prohlídce mi tvrdila, že je vše v pořádku, stěžovala jsem si na bolest zubu, tedy ho paní doktorka na mou prosbu zrentgenovala a uznala, ze tedy ano, je tam kaz. Po vyhotovení plomby byl zub citlivý na teplo a chlad .. navštívila jsem jinou zubařku, protože bolest byla neúnosná, která mi našla asi 5 dalších kazů a divila se, že předchozí zubařka to nechala ladem. Plomba byla špatně vyhotovena, museli mi vyndat nerv a teď mě čeká korunka. Takže k této paní doktorce nikdy více.

znicila me dceri i synovi zuby, cpala jim ruzna rovnatka a my jen platili a platili, pak jsme zmenili zubare, ten hned poznal, ze jim dava rovnatka ve 14letech na jeste mlecne zuby, ihned mlecne zuby odstanila a poslala nas k jinemu specialistovi, kde nasledovalo sekani patra u obou deti apod. Syn do dvou let mel zuby v poradku a dcera po 8letech porad nic moc. Nemluvim o tom, co jsme do jejich zubu museli jeste investovat. Pritom stacilo tak malo, vytrhnout mlecne zuby vcas(podotykam, ze jsme poctive chodili s detma kazdy pul roku k pani doktorce Petrakove na kontrolu.) Velmi, velmi spatny lekar!!! NIKDY BYCH JI NIKOMU NEDOPORUCILA!!!

Nevím, co tam tahle "doktorka" dělá! Dceři zuby nesrovnala, ale naopak zničila, nyní jsme konečně našly opravdovou specialistku. Co mně ale vadí, je to, že budu zase platit díky neschopnosti jiné. S chutí bych jí účet poslala!

Reakce na první příspěvek.Pokud někdo spatřuje výhodu v chození v botách do ordinace, vůbec si neuvědomuje, že se jedná o zdravotnické zařízení,kde se pracuje s otevřenými ranami a že si na botách může přinést bakterie,nebo např.zvířecí lejno, zvratky,případně další nechutné věci!! Navíc, pokud je mi známo ,má možnost využít návleky.Co se týče odbornosti paní doktorky,jelikož působím téměř v oboru a jsem její pacientkou již 15 let,neustále se vzdělává v nových věcech, což nebývá u kolegů v jejím věku zcela běžné,připravuje práce na korunky a můstky podle metody schůdkového nabroušení, takže pacienti to ocení až za pár desítek let a pracuje s nejmodernějšími metodami i ve své laboratoři.Sama mám od ní práce i téměř celá naše rodina a jsme velice spokojeni.navíc na speciálních rentgenech odhalila 4 kazy,které předchozí lékař vůbec neobjevil!A co se týče čekání,než jsme se dostali k paní doktorce, jezdili jsme na rovnátka i do Hořic a do Hradce Králové a čekání bylo téměř všude stejné.Navíc se snaží vyjít všem vstříc a pracuje od rána do večera,aby objednací lhůty nebyly třeba 10měsíců,jako se nám stalo v HK.Dle mého názoru je jedna z nejlepších a mohu ji jen doporučit!!

Já k paní zubařce chodím od malička-nyní mi je 30. Nejsem však běžný pacient, odmala jsem měla křivé zuby (ne vinou paní doktorky) takže jsem nosila rovnátka, pak jsem měla i zuby přespočetné, takže to byly vždy opravdové "špeky". S čím si neporadila paní doktorka osobně, tak mě odkázala na jiného odborníka. Takže já jsem spokojená. Líbí se mi její milý a lidský přístup. Dokonce i manžel, který se zubařů bojí k ní chodí rád. Jediné, co bych vytkla, a co už tu někdo zmiňoval je to, že paní doktorka opravdu ráda povídá a přitom jí ruce stojí. Takže čekání u ní je opravdu dlouhé.

Tuto lékařku nedoporučuji. Je mi 20 let a už 7let mi výborný lékař dává dohromady zuby.Tato tzv. ,, zubní lékařka" mi měla srovnat pouhý jeden zub(špičák), místo toho mi pokřivila i ostatní a navíc mi nevytrhla první zuby a nechala mi druhé zuby vyrůst v patře. Když se nám s mamkou nezdálo,že mám ještě první zuby, šli jsme k jiné zubařce, která mě poslala na rentgen a zjistila, že mám druhé zuby vyrostlé v patře. Takže nastala muka, jako řezání okének do patra na každé straně a poté zuby stahovat. Neustále mám od rovnátek podráždená ústa a po utažení nemohu ani jíst ( a to už ýlet) Kdyby mě doktor, který mi dává zuby dohromady nepřemluvil, dala bych tuhle paní před lékařskou komoru. Ještě to ale zvažuji.
Jak vydíte ikdyž jsme chodili každý půl rok na kontrolu bylo to k ničemu! Nejsem ovšem sama. Jedné mé známé ještě více pokřivila zuby než měla a druhé zase při trhání zubu roztrhla dáseň a ještě si to šití nechala zaplatit. Také si účtuje ceny za práci, kterou ovšem nevykonala.

Mám na tuto paní více negativních recenzí od známých a všichni už přešli jinam. Takže pokud mají Vaše děti problémy se zuby nebo i nemají a jen chodíte na kontroly!Určitě obcházejte tuto paní velkým obloukem, pokud nechcete z malého pootočeného zubu mít velké problémy na dalších deset let starostí.

C

Kdyby méně času věnovala komunikaci s okolím o víkendových zážitcích a omezila kafíčka, možná by se čekací doba v čekárně dostala pod hodinu a půl.

Velice příjemné a ochotné vystupování,doporučuji.