HAMRA medical s.r.o.,PL pro dosp.,int.
Pražská 1995, Náchod

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

super ženská super doktorka ;-) a fotky z dovolených jsou taky fajn lepší než reklama na nějaké léky ;-) a fronty ?? kde je dobrý lékař je prostě zájem pacientů a komu se to nelíbí ať ...... si najde jiného doktora je jich v Náchodě dost ! ;-)

Jedním slovem řečeno - nespokojenost. Jak už se zde někteří vyjadřovali, p. doktorka je arogantní a ani vás neposlouchá, když jí říkáte svůj problém (obvykle má otevřené Novinky a brouzdá po nich). Jediné, co dokáže předepsat, jsou antibiotika (kterými mi po čase odrovnala střeva, takže jsem musela do nemocnice) a léky, které má nasmlouvané, aby předepisovala (každou návštěvu jsem od ní dostávala ty samé - na vykašlávání). Čekací doba je taky šílená - přijdete na osmou a jdete na řadu pomalu o půl 12 (a nedej bože, když přijde distributor léků). A hlavně si bere 30 korun předtím, než vás vůbec vezme.
Doporučuji všem se podívat po jiném praktickém lékaři.

Paní doktorka Babková mi zatím vždy pomohla vyřešit zdravotní prolém k mé spokojenosti. Jsem ve věku, kdy už to zdraví nedrží. Pokud by stejný postoj jako ona zaujali i urologové, bylo by mi mnohem lépe. Musím ale dodržovat její rady k potížím, které mám. Nikdy jsem nikomu nic nedal a stále zatím žiji ve slušném zdravotním stavu. A na tom má zásluhu profilékařka, která má zájem léčit. Pardon, úplatek 30,- Kč ji dávám, když k ní jdu. Vy ostatní kritici ne?

....ůplatky nedávám, jsem žena a s paní doktorkou jsem stále spokojena :-)

Díky paní doktorce,která mě svědomitě vyšetřila,dnes bez problému dýchám.

Výborná a neměnil bych. Kdyby byly všichni aspoň tak dobří.

Fajn,lekařka

Jako nemocnému mi vyšla vstříc a jeí přístup byl vždy příjemný.
Rozhodně jde o lékaře, kterému se nemusím bát svěřit se svými problémy.

Pani doktorka je fajn.

Odpovědná a příjemná lékařka.