Pod Vrchem 942/51, Plzeň
Veterinární ordinace

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Výborný veterinář, odborně zdatný, vždy pomůže a má zvířata rád. Kamarád našich labradorů. Má velmi rozumné ceny.

Umístění: Veterinární ordinace Prohlídka

Pan doktor Svatoš s velkým P. Už budu chodit s naší ohařkou jen k němu. Při první návštěvě ani nechtěl zaplatit. Je vidět, že má rád zvířátka. Přístup za 1 a péče za 1, výborný diagnostik .

Umístění: Veterinární ordinace vyšetření moči u zvířat

Kdykoliv potřebuji ošetření pro má zvířata jedu k panu doktorovi Svatošovi. Je profesionální, přímý, výborný diagnostik a chirurg. Všechny zákroky byly vždy bez problémů. Překvapí jen nízký cena za ošetření. ☺

Umístění: Veterinární ordinace vyjmutí análních žláz u čivavky

Maximální spokojenost s přístupem, v ceně zahrnutá i pooperační léčba, mohu jen doporučit. Příjemný, bez zbytečného prodlužování, velmi příznivá cena zákroku. prostě super. Děkujeme :-)
D. Pešková

Mame v rodine nekolik domacich mazlicku, pejska, kocicku,suchozemskou zelvicku, papouska, o vsechna zvirata se pan doktor vzdy perfektne postaral, s velkym citem nejen ke zviratkum, ale i k nam. Je to veterinar, ktery svoji praci dela s laskou. V minulosti mi napr.operoval i maleho krecka, prodlouzil jeho zivot o rok. Pred rokem nam operoval zlatandu Saru pro nador vajecniku, tehdy ji bylo 14,5roku, byla hodne cila, do te doby i diky panu doktorovi i zdrava, i s prihlednutim k tomu se do operace pan doktor pustil, prodlouzil ji zivot s nami o dalsi rok. Bohuzel mela vsak nadorovou duplicitu, kostni nador, zrejme i s metastazemi na plicich, bohuzel uz se nedalo nic delat, museli jsme ji nechat uspat. Nyni mame uz dalsiho zlatacka Arnicka, opet chodime k panu doktorovi, kam taky jinam..za vsechna nase zviratka mu patri nescetne diku..Tereza Nezbedova

Přestěhovali jsme se na druhý konec města (dříve dvě minuty od ordinace) a nikdy mi nebylo líto jet až sem.

Pan Svatoš je vlastně taková chodící legenda :-) Kdokoli o něm mluví, tak jenom v superlativech.

Díky za to, že tu pro naše zvířecí ratolesti jste!

MVDr.Svatoš skutečně nehledí na příjem,je zkušený diagnostik a zvířata má VELMI rád. Máme téměř 16cti letou fenku sib.husky.Měla značné potíže s únikem moči-obzvláštˇ nepříjemné v letním období.MVDr.Svatoš mi po tel.domluvě sdělil,že je to způsobeno poklesem hormonů /fenka byla ve 2 letech kastrována/.Po užívání předepsaných tabletek potíže do měsíce zcela odezněly a dokonce se zlepšila i její pohybová aktivita,kterou v jejím věku každý obdivuje.DOPORUČUJI.

Neznám lepšího pana doktora k našim domácím milackum. Má je rad a je vynikající diagnostik . Zachránil nám našeho 11 leteho britského kocourka . Sice říkal , ze to bylo o prsa , ale my mu důvěřovali . Pan doktor je velmi ochotný a příjemný . Máme s nim letité zkušenosti a jelikož máme více mazlíčků ,které milujeme , tak je svěřujeme pouze do jeho zlatých rukou. Tomanova Lada, Plzeň

nejlepší, mám s ním bohaté a letité zkušenosti.Kastrace, operave všeho druhu, žádné zbytečné léčení pro peníze.

Výborný lékař, nehledí na příjem, ošetřil mého psa, nevzal si peníze, druhý den rovněž nechtěl zaplatit, nejsem z Plzně musela jsem odjet a dosud jsem za pomoc kterou poskytl mému pejskovi , nezaplatila. Ale přijedu pane doktore protože mám výčitky svědomí, mému pejskovi jste moc pomohl, přišel k Vám kulhající a nyní je v pořádku. Děkuji Magda Matějíčková Cheb