Umístění: Veterinární ordinace Prohlídka

Pan doktor Svatoš s velkým P. Už budu chodit s naší ohařkou jen k němu. Při první návštěvě ani nechtěl zaplatit. Je vidět, že má rád zvířátka. Přístup za 1 a péče za 1, výborný diagnostik .

Pod Vrchem 942/51, Plzeň
Veterinární ordinace (mapa)

Umístění: Veterinární ordinace vyšetření moči u zvířat

Kdykoliv potřebuji ošetření pro má zvířata jedu k panu doktorovi Svatošovi. Je profesionální, přímý, výborný diagnostik a chirurg. Všechny zákroky byly vždy bez problémů. Překvapí jen nízký cena za ošetření. ☺

Umístění: Veterinární ordinace vyjmutí análních žláz u čivavky

Maximální spokojenost s přístupem, v ceně zahrnutá i pooperační léčba, mohu jen doporučit. Příjemný, bez zbytečného prodlužování, velmi příznivá cena zákroku. prostě super. Děkujeme :-)
D. Pešková

Mame v rodine nekolik domacich mazlicku, pejska, kocicku,suchozemskou zelvicku, papouska, o vsechna zvirata se pan doktor vzdy perfektne postaral, s velkym citem nejen ke zviratkum, ale i k nam. Je to veterinar, ktery svoji praci dela s laskou. V minulosti mi napr.operoval i maleho krecka, prodlouzil jeho zivot o rok. Pred rokem nam operoval zlatandu Saru pro nador vajecniku, tehdy ji bylo 14,5roku, byla hodne cila, do te doby i diky panu doktorovi i zdrava, i s prihlednutim k tomu se do operace pan doktor pustil, prodlouzil ji zivot s nami o dalsi rok. Bohuzel mela vsak nadorovou duplicitu, kostni nador, zrejme i s metastazemi na plicich, bohuzel uz se nedalo nic delat, museli jsme ji nechat uspat. Nyni mame uz dalsiho zlatacka Arnicka, opet chodime k panu doktorovi, kam taky jinam..za vsechna nase zviratka mu patri nescetne diku..Tereza Nezbedova

Přestěhovali jsme se na druhý konec města (dříve dvě minuty od ordinace) a nikdy mi nebylo líto jet až sem.

Pan Svatoš je vlastně taková chodící legenda :-) Kdokoli o něm mluví, tak jenom v superlativech.

Díky za to, že tu pro naše zvířecí ratolesti jste!

MVDr.Svatoš skutečně nehledí na příjem,je zkušený diagnostik a zvířata má VELMI rád. Máme téměř 16cti letou fenku sib.husky.Měla značné potíže s únikem moči-obzvláštˇ nepříjemné v letním období.MVDr.Svatoš mi po tel.domluvě sdělil,že je to způsobeno poklesem hormonů /fenka byla ve 2 letech kastrována/.Po užívání předepsaných tabletek potíže do měsíce zcela odezněly a dokonce se zlepšila i její pohybová aktivita,kterou v jejím věku každý obdivuje.DOPORUČUJI.

Neznám lepšího pana doktora k našim domácím milackum. Má je rad a je vynikající diagnostik . Zachránil nám našeho 11 leteho britského kocourka . Sice říkal , ze to bylo o prsa , ale my mu důvěřovali . Pan doktor je velmi ochotný a příjemný . Máme s nim letité zkušenosti a jelikož máme více mazlíčků ,které milujeme , tak je svěřujeme pouze do jeho zlatých rukou. Tomanova Lada, Plzeň

nejlepší, mám s ním bohaté a letité zkušenosti.Kastrace, operave všeho druhu, žádné zbytečné léčení pro peníze.

Výborný lékař, nehledí na příjem, ošetřil mého psa, nevzal si peníze, druhý den rovněž nechtěl zaplatit, nejsem z Plzně musela jsem odjet a dosud jsem za pomoc kterou poskytl mému pejskovi , nezaplatila. Ale přijedu pane doktore protože mám výčitky svědomí, mému pejskovi jste moc pomohl, přišel k Vám kulhající a nyní je v pořádku. Děkuji Magda Matějíčková Cheb

Š

Dnes skončila pětidenní léčba kočičky s ucpaným střevem, úspěšná léčba! Nevím, jestli je pan doktor svéráz, mě přijde příjemný a usměvavý, klidný a sebejistý. Ucpávka z kočičky vyšla, aniž by se muselo operovat, žádné zbytečné testy, jako na jiných klinikách. Cena neuvěřitelně příznivá za tolik úkonů, které byly provedeny. Navštívila jsem pana doktora na základě kladných doporučení od několika chovatelů anelituji, zde již zůstanu. Pan doktor je srdcař od pohledu a je vidět, že svou práci dělá s láskou a ne pro peníze, jak jsem se s tím setkala jinde. Doporučuji!

Umístění: Veterinární ordinace vyšetření moči u zvířat

Umístění: Veterinární ordinace vyjmutí análních žláz u čivavky

D. Pešková

Díky za to, že tu pro naše zvířecí ratolesti jste!

Š