Veterinární ordinace
Pod Vrchem 942/51, Plzeň

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Pokorné poděkování patří p. doktorovi a jeho sestřičce! Velmi nemocného kocourka (odchycen z vnějších podmínek), vrátili k životu se slovy "Buď rád, že jsi na světě". Ano, kocourek poselství plní, jeho chuť k životu je obdivuhodná :-). Dle skromností p. doktora usuzuji, že si není vědom (nebo neřeší) názor ostatních, jen dělá svoji práci pro pacienta jak nejlépe lze. Je mi jen líto, že nevidí úžasnou radost bývalých pacientů vrácených zpět do života. DĚKUJI

Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Pokud zná někdo lepšího pana doktora pro naše mazlíčky, ať sem napíše info. Jsem přesvědčena, že se nic takového nestane. Pan doktor je naprostý profesionál. Co je platné, když přijedete někam na veterinu, slyšíte ňu ňu, ňu, ty jsi krásnej.... , ty slova vašim zvířátkům nepomůžou. Pan doktor je prostě člověk na svém místě, ke zvířátkům má vztah, ale dává to najevo svojí péčí

Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Za posledních 20 let, pravidelná kontrola a několikrát i záchranu našich pejsků :) zařídil nám speciální injekce ze zahraničí, kdy se po půl roce ležící pejsek opět postavil a další léta si užíval života. Vřele doporučuji a děkuji.

Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Doufám, že si komentáře zde přečte i pan Svatoš, byla by škoda, aby nevěděl, jak ho všichni vnímáme. Za mě je to výjimečný člověk, který na úkor svého soukromí věnuje péči zvířatům. Obdivuji jeho skromnost a poctivou práci, on o lásce ke zvířatům nemusí mluvit, dokazuje ji den co den. Nikomu nenutí spousty zbytečností, které jen stojí peníze. Jeho léčba je pouze poctivá práce člověka, který má rád svoje pacienty. Děkuji za takové lidi. Sice působí nepřístupně a na leckoho malinko i jako morous, ale dokáže se i krásně zasmát a hlavně má úžasné lidské hodnoty, které nepotřebuje okázale ukazovat. Obdivuji, jak po tolika letech praxe snese tak náročnou denní porci páníčků, jejich vrtochů a celodenní zápřah. Ráda bych mu také udělala radost, jakou dělá on nám všem. Velmi děkuji.

Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Velká spokojenost, děkujeme za pečlivost a ochotu. A také trpělivost. Po zkušenostech jinde, za nás perfektní.

Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Výborný veterinář, odborně zdatný, vždy pomůže a má zvířata rád. Kamarád našich labradorů. Má velmi rozumné ceny.

Umístění: Veterinární ordinace Prohlídka

Pan doktor Svatoš s velkým P. Už budu chodit s naší ohařkou jen k němu. Při první návštěvě ani nechtěl zaplatit. Je vidět, že má rád zvířátka. Přístup za 1 a péče za 1, výborný diagnostik .

Umístění: Veterinární ordinace vyšetření moči u zvířat

Kdykoliv potřebuji ošetření pro má zvířata jedu k panu doktorovi Svatošovi. Je profesionální, přímý, výborný diagnostik a chirurg. Všechny zákroky byly vždy bez problémů. Překvapí jen nízký cena za ošetření. ☺

Umístění: Veterinární ordinace vyjmutí análních žláz u čivavky

Maximální spokojenost s přístupem, v ceně zahrnutá i pooperační léčba, mohu jen doporučit. Příjemný, bez zbytečného prodlužování, velmi příznivá cena zákroku. prostě super. Děkujeme :-)
D. Pešková

Mame v rodine nekolik domacich mazlicku, pejska, kocicku,suchozemskou zelvicku, papouska, o vsechna zvirata se pan doktor vzdy perfektne postaral, s velkym citem nejen ke zviratkum, ale i k nam. Je to veterinar, ktery svoji praci dela s laskou. V minulosti mi napr.operoval i maleho krecka, prodlouzil jeho zivot o rok. Pred rokem nam operoval zlatandu Saru pro nador vajecniku, tehdy ji bylo 14,5roku, byla hodne cila, do te doby i diky panu doktorovi i zdrava, i s prihlednutim k tomu se do operace pan doktor pustil, prodlouzil ji zivot s nami o dalsi rok. Bohuzel mela vsak nadorovou duplicitu, kostni nador, zrejme i s metastazemi na plicich, bohuzel uz se nedalo nic delat, museli jsme ji nechat uspat. Nyni mame uz dalsiho zlatacka Arnicka, opet chodime k panu doktorovi, kam taky jinam..za vsechna nase zviratka mu patri nescetne diku..Tereza Nezbedova