Miroslav Špaček, neurolog Břeclav

bří Mrštíků 38, Břeclav
EMSK, s.r.o.

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Umístění: EMSK, s.r.o. Jiný

jsme velmi spokojeni s odborností a otevřeností pana specialisty na svém místě mudr.Špačka,vyslechne nas,vysvětlí problém a poradí jak dál,hlavě si udělá čas na potřebné sdílení mezi pacientem a lékařem,což v dnešní době je vzácnost,přitom to takhle má fungovat všude

Lepšího, upřímného a ohleduplnějšího lékaře neznám. Mám k němu absolutní důvěru, což se o jiných říci nedá.
Díky bohu za to, že je.

O

Pana doktora zde nebudu hodnotit , nebo si jej vážím . Spíše bych doporučoval , aby zvažoval přístup jeho sestry!! Byl jsem objednaný pacient , který seděl 45 min. v čekárně bez povšimnutí.Sestra vzala pacienta , který byl objednán o hodinu později .....to první věc. Další věc byla ta , že vzala neobjednanou pacientku , která došla do čekárny 20 min. později než já.Mne bylo ještě řečeno, že půjdu hnedle po p. pacientce !!! Podobný přístup si prosím urychleně proberte , nebo já jsem den dovolené mohle trávit naprosto někde jinde.Hlavně tam,kde se dočkám POMOCI.
PS: ZRUŠTE SI PROSÍM TRAPNOU VĚTU.....OBJEDNANÍ PACIENTI :)))

Pan doktor je vcelku vstřícný ale má myslím mnoho pacientů, proto dlouhá objednací doba. Sestra je dost arogantní
a neochotná myslím že nemá ponětí jak je pacientovi s výhřezem ploténky, klidně vás při akutních bolestech objedná za 2 měsíce sama dělá dojem že ji všichni obtěžují.Jinak mi pan doktor vždy pomůže v rámci možností děkuji mu za jeho péči. J. N.

Nejlepší z nejlepších..i jako lékař i jako člověk!

pokud by existoval buh pozadam ho aby bylo takovych lekaru vic nejen po strance lecby ale je to lekar ktery umi naslouchat a to je velmi vzacne velmi si ho vazim.PP

Pan doktor není doktor,ale Anděl!! jak může být někdo nespokojený? neznám nikoho lepšího a nezažila lepší jednaní a přístup!pomohl mi několikrát a pomáhá stále,můžu se na něj kdykoliv obrátit a spolehnout.Vřele doporučuji!!!!!!!

Pana doktora vřele doporučuji! Je to skvělý člověk s velmi hezkým přístupem, vždy pomůže,dobře poradí a ve svém oboru je to prostě profesionál.Velmi si ho vážím, když je problém,vždy vyjde vstříc! Velké DÍK pro Vás. KAMILA

Doba objednání nejméně 1 měsíc. Když jsem k němu došela s tím, že mě bolí záda, jenom řekl, co já s Váma mám dělat??? No tak sem se poslala na CTčko. Navíc má strašně divný zvyky. Třeba sledovat pacienty před ordinací kamerou, chodit se dívat na kamarádovu zlomenou ruku mimo ordinaci.....
Teď bez léků a bez cvičení jsem znejistěla a zeptala se na názor jiného doktora, jeho odpověď byla jasná... Změna lékaře...

Velmi dobrý přístup k pacientům . Ikdyž je zle je optimistický a je to sluníčko.